Çöpçü Şerifali'de Çöp Şiş, Köfte veya Manisa Kebabı ile Ocakbaşı Ziyafet 26 TL Yerine 12,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
26 TL [missing {{percentSign}} value]50 13,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Ege usulü çöp şiş lezzeti Çöp şiş, köfte veya Manisa Kebabı ile, çorba, salata, meşrubat, tatlı ve lavaş Yüksek kalite standartları Sıcak atmosferi ve hızlı servis Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı Basında Çöpçü Facebook’ta Çöpçü Mekanist Puanı: 3.67 yorumlar için tıklayın. Seçenekler 1 kişilik menü 12,90TL 2 kişilik menü 25,80TL 3 kişilik menü 38,70TL 4 kişilik menü 51,60TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 07.07.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 594 52 80 Groupon'unuzu her gün 14:30-22:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Tuğsan bey - İstanbul - Anadolu: Çöpçü Şerifali'de Çöp Şiş, Köfte veya Manisa Kebabı ile Ocakbaşı Ziyafet 26 TL Yerine 12,90 TL!

Bugünün Groupon’uyla Çöpçü, Ege usulü çöp şişin lezzetini sizlerle buluşturyor Köfte veya Manisa Kebabı da tercih edebileceğiniz zengin menünüz ile ziyafete davetlisiniz Çöpşiş Menü Çorba Çöp şiş veya köfte Salata Lavaş Lokma tatlısı Şişe meşrubat veya ayran Manisa Kebap Menüsü Çorba Manisa kebabı Salata Lavaş Şişe meşrubat veya ayran İstanbul’da 15 şubesi olan ve hızla genişleyen Çöpçü; sıcak atmosferi ve hızlı servisi ile müşterilerine enfes lezzetler sunmaya devam ediyor Kendine has dekorasyonuyla misafirlerine şık bir atmosferde hizmet veren ve enfes tatlardaki lezzetlerini kaliteli gıda anlayışı ile geliştirerek sizlere sunmayı amaç edinen Çöpçü’de donatılmış masanızda ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle enfes bir yemeğin tadına varacaksınız.     mekanist dont delete mekanist dont delete mekanist dont delete Çöpçü’de ziyafet için Groupon’unuzu hemen alın    


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber