Ataşehir Lucina Cafe&Bistro'da Kahvaltı ve Sınırsız Çay 15 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
136 TL [missing {{percentSign}} value]56 76 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Ataşehir’de merkezi konum Zengin kahvaltı içeriği ve sınırsız çay Ataşehir’in merkezinde, yeşilliklerle çevrili lüks bir malikaneyi andıran Selection Premium Hotel’in altında bahçe içinde yer alan Lucina Cafe Bistro’nun keyifli atmosferinde güne lezzet dolu bir başlangıç Lucina Cafe, kozi tasarımı ve farklı konseptiyle unutulmaz lezetleri tadabileceğiniz keyifli ve özgür bir mekan Kendine ait özel otoparkı imkanı Ücretsiz Wi-Fi Açık ve kapalı oturma alanları    

Koşullar

Son kullanım tarihi: 30.03.2014 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 548 26 27 Groupon'unuz 08:00 - 14:00 saatleri arasında haftanın her günü kullanılabilir.  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Elegance Asia Hotel - İstanbul - Anadolu: Ataşehir Lucina Cafe&Bistro'da Kahvaltı ve Sınırsız Çay 15 TL

Güne iyi bir başlangıç yapmak ve kahvaltı keyfini hoş bir atmosferde yaşamak için bu Groupon’a göz atın. Seçenekler 1 kişilik Kahvaltı 15 TL 2 kişilik Kahvaltı 30 TL 4 kişilik Kahvaltı 60 TL Kahvaltı  Ezine beyaz peynir İsli çerkez peyniri Erzincan tulum Trakya eski kaşar peyniri Gemlik siyah zeytini Biberiye ve portakal kabuğu ile marine edilmiş yeşil çizik zeytin Ev yapımı reçeller Balkaymak Tahinpekmez Dana jambon Macar salamı Nutella Kiraz domates Salatalık Biber ve özel soslu tereyağı  Sınırsız çay Lucina Cafe Bistro Ataşehir’in göbeğinde, kargaşadan uzak ağaçların arasına gizlenmiş lüks bir malikaneyi andıran Selection Premium Hotel’in altında; farklı tasarımı ve konsept atmosferiyle unutulmaz lezzetleri tadabileceğiniz keyifli ve özgür bir mekan.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber