Gourmet Garage'ın Kozyatağı ve Çekmeköy Şubelerinde 2 Kişilik Gourmet Kahvaltı 18 TL! 4, 6 Kişilik Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
37,50 TL [missing {{percentSign}} value]52 19,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

1998 yılından beri şarküteri konsepti ile hizmet veren Gourmet Garage’ın Kozyatağı ve Çekmeköy şubelerinde Gourmet kahvaltı Gourmet Garage, açık mutfak, yerli yabancı içki, unlu mamuller ve mezenin yanı sıra “şarküteri- restoran” konsepti ile İstanbul’un gözde mekanları arasında!  Unlu mamuller, market, manav, açık mutfak, meze, yerli yabancı içecek, restoran hizmeti de sunan Gourmet Garage’da güne enfes bir başlangıç  Gourmet Garage Facebook ve Twitter sayfası 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 13.12.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Kozyatağı: 0216 358 00 58 Çekmeköy: 0216 639 09 69  Groupon'unuz Kozyatağı ve Çekmeköy şubelerinde geçerlidir. Groupon'unuz haftanın her günü geçerlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Gourmet Garage - İstanbul - Anadolu: Gourmet Garage'ın Kozyatağı ve Çekmeköy Şubelerinde 2 Kişilik Gourmet Kahvaltı 18 TL! 4, 6 Kişilik Seçenekleriyle!

Bu Groupon’la gurme mutfağına bambaşka bir soluk kazandıran Gourmet Garage’ın Kozyatağı ve Çekmeköy şubelerinde kahvaltıya davetlisiniz   Seçenekler 2 kişilik Gourmet kahvaltı 18 TL 4 kişilik Gourmet kahvaltı 34 TL 6 kişilik Gourmet kahvaltı 49 TL GOURMET KAHVALTI Sepet peyniri  Beyaz peynir  Taze kaşar  Eski Kaşar  Çeçil peyniri  Tereyağ  Reçel  Nutella  Dana jambon, Tavuk jambon, Salam  Zeytin çeşitleri  Söğüş domates slatalık  2 yumurta  3 çeşit kruvasan  Sınırsız çay  GOURMET GARAGE “EN İYİLER BURADA” Gourmet Garage, açık mutfak, yerli yabancı içecek, unlu mamuller ve mezenin yanı sıra “şarküterirestoran” konsepti ile İstanbul’un gözde mekanları arasında Tüketiciye sunduğu yerli ve yabancı ürünler ile beğeni toplayan ve İstanbullar için vazgeçilmez lezzetler sunan Gourmet Garage, hizmet kalitesi ile de beğeni toplamaya devam ediyor. Açık mutfak, yerliyabancı içki, unlu mamuller ve birbirinden lezzetli mezeyi “şarküterirestoran” konsepti ile şık ve konforlu restoranında tadabilir ya da mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Hem mağaza ürünlerinin, hem de restoran menülerinin evlere servisini de online alışveriş imkanı da vardır sağlayan Gourmet Garage, davetler, şirket toplantıları ve özel günler için catering hizmeti de veriyor. Gourmet Garage’ın lezzetli keşiflerini mutlaka deneyin Şarküteri ve peynir ürünlerinden, ithal ve yerel birçok çeşide sahip olan “Gourmet Garage” İstanbul’da 9 ayrı noktada hizmet veriyor. Şarküteri dışında manav, pastane ve kasap reyonu da bulunan gurme market, kendi üretimi ve fason ürün çeşitlerini tüketici ile buluşturuyor. Meze kısmında birçok zeytinyağlı ve salata çeşidi bulunurken, peynir reyonu kısmında yerli ve ithal birçok peynir çeşidini bulabiliyorsunuz. Pastane reyonunda ise el yapımı gurme ürünler ve ürün sunumu dikkat çekiyor. Restoran kısmında, gurme kahvaltı, kişiye özel tercihlerle oluşturulabiliyor.Yemek menüsünde ise dünya mutfağının birçok lezzetini tadabilirsiniz. Şube İletişim Bilgileri Gourmet Garage Kozyatağı Adres 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No89 Kozyatağı / İstanbul Telefon 0216 358 00 58 Çalışma Saatleri 07002200 Gourmet Garage Çekmeköy Adres Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No13/A Çekmeköy / İSTANBUL Telefon 0216 639 09 69 Çalışma Saatleri 08002200     mekanist dont delete mekanist dont delete mekanist dont delete


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber