İstanbul Kumpanyası'ndan "Karman Çorman" Oyununa Biletiniz Farklı Tarih ve Yer Seçenekleriyle 19,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]50 20,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İstanbul Kumpanya’sından muhteşem bir güldürü Tipik bir Vodvil örneği olan komedi oyunu olan Karman Çorman ile eğlenceli anlar Gülmekten kendinizi alamayacağınız keyifli bir oyun Sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirme şansı Farklı gün ve sahne seçenekleri

Koşullar

Groupon'unuz seçtiğiniz tarih ve yerdeki ''Karman Çorman'' biletiniz için geçerlidir. Biletinizi Oyun Günü Salon Girişinde "İstanbul Kumpanyası" görevlisinden alabilirsiniz.  Erken rezervasyon için  info@istanbulkumpanyasi.com  adresine "Groupon Kodu"nu mail atabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0553 435 02 62 nolu telefonu arayabilirsiniz. Oyun süresi 135 dakikadır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz et İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

İstanbul Kumpanyasi - İstanbul - Anadolu: İstanbul Kumpanyası'ndan "Karman Çorman" Oyununa Biletiniz Farklı Tarih ve Yer Seçenekleriyle 19,90 TL!

Devamını izlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız. Tipik bir Vodvil örneği olan komedi oyunda işler öyle bir karışacaktır ki adeta karman çorman olacaktır. Sürükleyici öyküsü ve artan temposu ile sıkı bir komedi izlemeye hazır olun. Seçenekler 10 Ocak Barış Manço KM 20 Ocak CKM Büyük Salon Koltuklarınıza yaslanın ve gülmeye hazır olun Uyarlayan / Yöneten  Tarık Şerbetçioğlu Oyuncular Binnur Şerbetçioğlu Ömer Gecü Yavuz Topoyan Gizem İnceoğlu Tuba Aşıcı Tuncay Vicnelioğlu Songül Bayoğlu Deniz Noyan Kaan Şahin Özkan Ayalp  Tarık Şerbetçioğlu Türü Komedi  Süresi  135 Dk İki Perde 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber