Büyükada Yörükali Tesisleri'nde Plaj Girişi, Hamburger Menü ve Büyükada'dan Tesise Motorla Ulaşım 40 TL Yerine 21,90 TL! Şezlong, Şemsiye ve Duş Kullanımı Dahil!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
160 TL [missing {{percentSign}} value]45 72,40 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

80’li yıllardan bu yana kalitesini koruyan Yörükali Tesisleri’nde şehirden uzaklaşıp ve eğlenceli bir gün geçirme imkanı Prens adalarının benzersiz güzelliği, doğa ve deniz manzarası Tatile gitme imkanı olmayanlar için günübirlik plaj keyfi Yaz sıcaklarından bunaldığınızda kendinizi serin sulara bırakma şansı 0 - 7 yaş çocuklar için ücretsiz plaj girişi Seçenekler 1 kişilik plaj girişi 21,90TL 2 kişilik plaj girişi 43,80TL 4 kişilik plaj girişi 87,60TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 21.09.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 382 73 41 Mekanda kadın-erkek sayısının eşitliğine özen gösterilmektedir. Pazar günleri 10 TL plaj giriş ücreti alınmaktadır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yörükali Tesisleri - İstanbul: Büyükada Yörükali Tesisleri'nde Plaj Girişi, Hamburger Menü ve Büyükada'dan Tesise Motorla Ulaşım 40 TL Yerine 21,90 TL! Şezlong, Şemsiye ve Duş Kullanımı Dahil!

Huzur veren atmosferi, kuşların eşsiz melodisi ve şehirden uzak fakat ulaşılabilir konumuyla Büyükada sizleri bekliyor Bugünün Groupon’uyla Yörükoğlu Tesisleri’nde yazın ve denizin keyfini çıkarın Prens adalarının benzersiz güzelliği, doğa ve deniz manzarası eşliğinde Yörükali Tesisleri’nde rahatlacak, şehrin tüm karmaşası ve stresinden uzaklaşacaksınız Deniz Keyfinize Dahil Olanlar Şezlong Şemsiye Kabin ve duş kullanımı Emanet dolabı Büyükada Merkez’den motorla tesise ulaşım GidişDönüş Hamburger, kişi başı 1 meşrubat Büyükada’ya Ulaşım Bostancı ve Kabataş’tan vapur veya deniz otobüsü Kadıköy’den Şehir Hatları Vapuru Beşiktaş ve Avcılar’dan DenTur. seferleri Eminönü’nden TurYol. seferleri Eminönü’nden Şehir Hatları Vapuru Bostancı’dan S.S. Mavi Marmara ile Kartal’dan S.S. Prenstur Seferleri Yörükali Tesisleri; muhteşem bir denizin ve huzur dolu bir atmosferin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor, 80’li yıllardan bu yana kalitesini koruyan tesis, konuklarına eşsiz anlar sunuyor.   Groupon’unuzu hemen alın, sevdiğinizle şehirden uzaklaşın    


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber