Çiğli Atletico Sports Center'dan 6 Seans Pilates Reformer 180 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]40 120 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

1200 m2 salonu, 4 stüdyosu ile İzmir’in en genç, en eğlenceli spor salonunda spor yapma imkanı Hayal ettiğiniz vücut ölçülerine kısa zamanda ulaşma şansı Seans sonrası saunadan ücretsiz faydalanma  Vücut analizi ve bire bir çalışmalarla gelişiminizi yakından takip eden eğitmenler Facebook’tan da takip etme imkanı Seçenekler 1 Kişi 6 Seans Reformer 180TL! 2 Kişi 6 Seans Reformer 300TL! 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 30.12.2013 Groupon'unuz hafta içi 09.00-22.00 saatleri arasında hafta sonu 09:00-19:00 saatleri arasında geçerlidir   15 gün içinde kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 232 376 46 46  Groupon'unuz hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Atletico Sports Center - İzmir Özel: Çiğli Atletico Sports Center'dan 6 Seans Pilates Reformer 180 TL!

Bugünün Groupon’uyla İzmir’in en genç ve dinamik spor salonlarından biri olan Atletico Sports Center’da nefes alma tekniklerini doğru bir biçimde öğrenerek tüm vücudunuzu ayakta tutan omurganıza sağlık hediye edebilir, 6 seansta gözle görülür bir biçimde kaslarınızın, vücudunuzun ve omurganızın daha güçlü olduğunu göreceksiniz 1200 m2 alanı ve 4 stüdyosu, genç ve dinamik ekibi ile 7’den 70’e sporu sevdiren ve bünyesinde çeşitli aktiviteleri barındıran Atletico Sports Center, yapacağı vücut analizi ile bedeninizi tanıyacak, kişiye özel bire bir eğitimlerle de performansınızdaki gözle görülür gelişmeleri adım adım takip edecek Pilates Reformer  Reformer üzerinde çok kapsamlı bir spor salonunda bulunan tüm aletlerin yaptığından fazlasını yapabilecek mekanizmaları bulunan komple bir cihazdır. Pilates Reformer’ın asıl amacı omurgayı olması gereken naturel omurga pozisyonuna getirerek, kasların esneyip uzamasına ve kuvvetlenmesine yarayan egzersizler sistemidir. Yayların verdiği direnç, vücut ağırlığı ile birleşir ve bu da hareketlerin zorluk derecelerini belirler. Reformer kullanmanın en güzel yanlarından biri antrenör ile birebir çalışmak Single Pilates Reformer bir diğeri de farklı vücut tipi ve engeli olan kişiler için kas kısalığı, esnek olmayışı, boy vs..ayarlanabilir olmasıdır. Düzenli olarak Pilates Reformer yapmak, hayatınızın birçok alanına olumlu yansıyacaktır. 6 seansta vücudunuzdaki değişikliği hissedeceksiniz. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber