Bostanlı Dream's Life Güzellik'te İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulacağınız 6 Seanslık Epilasyon Uygulaması 39,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
1.500 TL [missing {{percentSign}} value]67 1.001 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Buz soğutmalı özel sistemlerle epilasyon! Rutin bir iş haline gelmiş, sıkıcı işlemden kurtulma şansı Pürüzsüz bir tene sahip olma ayrıcalığı Son teknoloji ekipmanlar ve Dream’s Life Güzellik kalitesiyle yapılacak uygulamalar

Koşullar

Son kullanim tarihi: 11.12.2013 Randevu almanız gerekmektedir: 0232 330 30 18 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.   İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Dream's Life Güzellik Salonu - İzmir: Bostanlı Dream's Life Güzellik'te İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulacağınız 6 Seanslık Epilasyon Uygulaması 39,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Bugünün Groupon’u ile dilediğiniz an özgürce kıyafet değiştirmek ve istenmeyen tüylerinizin yarattığı sorunlardan kurtulmak için Dream’s Life Güzellik’in size sunduğu avantajlı paketleri kaçırmayın Seçenekler 6 Seans Küçük Bölge 39,90TL 6 Seans Orta Bölge 69,90TL 6 Seans Büyük Bölge 99,90TL Kadınlar için Tüm Vücut Epilasyon ya da Erkekler için Sırt Bölgesi Epilasyonu 499TL Erkekler için Tüm Vücut Epilasyon 899TL Bölge Seçenekleri Küçük Bölge Genital bölge veya koltuk altı Orta Bölge Yarım kol veya yarım bacak  Büyük Bölge Tam kol veya tam bacak  Saten pürüzsüzlüğündeki cildinizle her an her kıyafete hazır olacaksınız Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan Dream’s Life Güzellik, aradığınız tüm sorulara son teknolojik cihazlar ile çözüm getiriyor


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber