Hava Su Toprak Yayla'da Muhteşem Doğa Manzarası Eşliğinde 2 Kişilik Açık Büfe Sınırsız Yemek Keyfi 100 TL Yerine 50 TL! 3 ve 4 Kişilik Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]50 50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Hava, Su, Toprak’ta muhteşem doğa manzarası eşliğinde sınırsız yemek keyfi Atv gezisi, paintball, halı saha maç keyfi ve orman yürüyüşleri gibi ativitelerle eğlenme şansı Odun ateşinin üzerinde pişen nefis kestanelerle çocukluğunuza yolculuk Çocuklarınız için yemyeşil kocaman bir alanda oyun keyfi Seçenekler 2 Kişi 50 TL! 3 Kişi 75 TL! 4 Kişi 100 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 08.03.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon'unuz sadece pazar günleri 13:00 - 17:00 saatleri arasında geçerlidir. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0232 581 64 34 - 0532 2614773 İçecekler Groupon'a dahil değildir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kısrak At Çiftliği - Hava Su Toprak - İzmir: Hava Su Toprak Yayla'da Muhteşem Doğa Manzarası Eşliğinde 2 Kişilik Açık Büfe Sınırsız Yemek Keyfi 100 TL Yerine 50 TL! 3 ve 4 Kişilik Seçenekleriyle!

Muhteşem manzarasıyla doğaseverlerin yeni mekanı haline gelen “Hava Su Toprak”, bugünün Groupon’uyla unutulmaz bir gün sunuyor Doğayı oluşturan üç ana faktörü bir araya getirip değişik bir mekan sunan Hava, Su, Toprak’ın “Hava” bölümünde misafirlerin yazlık ve kışlık kafeteryalarda veya bahçede bulunan çimlerin üzerinde rahat bir nefes almalarına olanak tanınıyor. Yine bu bölümde misafirlerin okey, satranç ve tavla gibi keyifli zaman geçirebilecekleri oyunları içeren bir alan bulunuyor. “Su” bölümünde yine çimler üzerinde yazlık ve kışlık bahçesi bulunan bir restoran hizmet vermekte. “Toprak” bölümündeyse mekanın kendi yetiştirdiği organik ürünlerinin bulunduğu bahçesi, çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği bir oyun parkı, at biniciliği eğitim parkuru ve piknik alanı bulunuyor. Menünüz Mangalda köfte, tavuk ve sucuk Açık Büfe;  Odun ateşinde kızartma Salatalar Zeytinyağlılar Ege ot ürünleri Gürcü mutfağından seçmeler haçapuri, çiğatma, menegiç Tatlı Odun ateşinde kestane keyfi Mekanın sahiplerinin ailesinin Egeli olması sebebiyle misafirlerine daha çok Ege bölgesinin ot yemeklerini ve süt ürünlerini sunan Hava, Su, Toprak; size ve sevdiklerinize unutamayacağınız bir gün sunuyor  Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber