Forum Bornova, Konak Pier, Ege Park ve Tüm Şubelerde Geçerli Cinemaximum Sinema Bileti 9,90 TL! Yıl Sonuna Kadar Her Gün Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
15,50 TL [missing {{percentSign}} value]36 5,60 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İzmir’deki tüm Cinemaximum’larda geçerli 31.12.2013’e kadar Cuma, Cumartesi ve Pazar dahil haftanın dilediğiniz bir gününde 1 seansta yararlanma imkanı  Groupon’dan satın alacağınız PNR (Groupon kodu) ile tüm Cinemaximum’larda anında sinema keyfi Hiçbir filmi kaçırmamak ve en yenilerden haberdar olmak için  e-Bülten üyeliği Vizyondaki filmleri ve seansları görmek için  www.cinemaximum.com.tr 

Koşullar

Groupon'unuza IMAX, IMAX 3D ve digital 3D filmler dahil değildir. Sadece Cinemaximum gişelerinden yapacağınız satın alımlarda geçerlidir. Kiosklardan, internet veya telefon ile yapılan rezervasyonlarda ve satın alımlarda, özel film gösterimleri ve gala gösterimlerinde geçerli değildir. PNR (Groupon) kodu iadesi ve iptali yapılmayacaktır. Groupon'unuzun sağladığı sinema bileti yerine geçecek PNR kodu 1 kişilik ve 1 girişliktir. Groupon'unuzu kullanırken Cinemaximum gişe görevlisine PNR (Groupon) kodunuzu iletmeniz gerekm İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

CineMaximum - İzmir: Forum Bornova, Konak Pier, Ege Park ve Tüm Şubelerde Geçerli Cinemaximum Sinema Bileti 9,90 TL! Yıl Sonuna Kadar Her Gün Geçerli!

31.12.2013’e kadar haftanın dilediğiniz günü, dilediğiniz filmi son teknoloji ile donatılmış Cinemaximum’larda Groupon farkıyla yaşayın Çünkü 31.12.2013’e kadar vizyona girecek her film bu Groupon’un ucunda  Bugünün Groupon’uyla maksimum sinema keyfi Cinemaximum’larda sizleri bekliyor.  Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber