Hatay Napless Epilasyon'da 6 Seanslık Epilasyon Paketleri Bölge Seçenekleriyle 29 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
340 TL [missing {{percentSign}} value]89 301 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Her daim pürüsüz bir ten Kısa süreli tüy alma uygulamalarına son Sonsuza kadar istenmeyen tüylerinizden kurtulma imkanı Bikiniden koltuk altına, çeneden favoriye ihtiyacınıza göre epilasyon paketleri Seçenekler Küçük Bölge 240TL Yerine 29TL! Orta Bölge 340TL Yerine 39TL! 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 22.08.2013 Randevu almanız gerekmektedir: 0 232 2321101 Groupon'unuz pazar hariç haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir. Groupon'dan erkekler de yararlanabilir.  Bölge seçeneklerinden seçeceğiniz bir bölge için geçerlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Napless Epilasyon - İzmir: Hatay Napless Epilasyon'da 6 Seanslık Epilasyon Paketleri Bölge Seçenekleriyle 29 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Bugünün Groupon’uyla Napless Epilasyon’da istenmeyen tüylerinizden kurtulun Son anda karar verilen davetler ve konserlere giderken istenmeyen tüyleriniz yüzünden kıyafet seçiminde zorlanıyorsanız Napless Epilasyon’da koltuk altınızı gönül rahatlığıyla kaldırabileceğiniz ve özgürce giyinebileceğiniz bir hayat sizi bekliyor Orta ve küçük bölge seçenekleriyle rutin kısa süreli çözüm sağlayan tüy alma işlemleri yerini sonsuza kadar sizleri kurtaracak epilasyona bırakıyor Orta Bölge Bikini  Koltuk Altı Küçük Bölge Çene Dudak üstü Favori  Her daim pürüzsüz bir ten için bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber