Pro Clean ile Ütü Derdine Son! Çiğli Şubesi'nde Geçerli 10 Parça Ütü Hizmeti 20 TL Yerine 9,90 TL! 20 ve 30 Parça Ütü Seçenekleri ve Evden Eve Servis İmkanıyla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]50 10,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Son teknoloji araçlarla profesyonel hizmet Geniş servis seçenekleri 10, 20 ya da 30 parçalık seçenekler Anadolu Sigorta güvencesi  Evden eve servis imkanı Seçenekler 10 Parça Ütü Hizmeti 9,90 TL 20 Parça Ütü Hizmeti 19,90 TL 30 Parça Ütü Hizmeti 29,80 TL 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 28.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İletişim için: 0232 329 88 89 Groupon'unuz pazar hariç haftanın her günü 08:30 - 19:30 saatleri arasında geçerlidir. Ürünler maksimum 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Groupon'a; t - shirt, gömlek, etek, pantolon, bluz, çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim dahildir. Takım elbise ceketi, kaban, mont ve pardesü 3 parça sayılmaktadır. 20 ve 30 parçalık hizme İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Pro Clean Çiğli - İzmir: Pro Clean ile Ütü Derdine Son! Çiğli Şubesi'nde Geçerli 10 Parça Ütü Hizmeti 20 TL Yerine 9,90 TL! 20 ve 30 Parça Ütü Seçenekleri ve Evden Eve Servis İmkanıyla!

Bugünün Groupon’uyla en sevmediğiniz ev işi olan üyü yapmaya veda edebilir, Pro Clean güvencesi kıyafetlerinizi giyebilirsiniz Ütü yapacağınız vakitleri kendinize ve sevdiklerinize ayırabilir, profesyonel uygulamalarla yapılan ütülü kıyafetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Artık pantolonlar çift çizgi olmayacak Artık çarşaflarınızı ütülediğiniz uzun zamanlar son bulacak Neden Pro Clean? Çünkü sağlığınız PROCLEAN için önemlidir. İzmir’de bir ilk olarak işletmemizde insan sağlığına ve çevreye dost Organik Kuru Temizleme yapılmaktadır. Organik Kuru Temizleme, kanserojen madde içermeden, insan ve çevre sağlığına zarar vermeden, karbon ve hidrojen atomlarından oluşan doğal çözücüler kulanılarak yapılan temizleme sistemidir. Ülkemizde kuru temizlemede yaygın sistem olarak perkloretilen solventli makinalar kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kanserojen etkisi bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış ve gelişmiş birçok ülkelerde kullanımı yasaklanmıştır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize farklı sistem ve hizmet anlayışımız, aynı fiyat politikamız ile profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ürünleriniz Anadolu Sigorta güvencesi altındadır.  Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber