Ahmet Rasim Ocakbaşı Restaurant'ta Seçmeli Ana Yemek ile 2 Kişilik Enfes Menü 96 TL Yerine 37 TL! 4 ve 6 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
192 TL [missing {{percentSign}} value]62 120 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Ahmet Rasim Ocakbaşı’nda ocakbaşı severlere layık menü Mezelerden ana yemek seçeneklerine, tatlılardan sınırsız çaya zengin menü Adana kebap, Urfa kebap, Piliç ızgara, Ali Nazik kebabı, Ali Nazik Adana kebabı, Beyti, Sebzeli kebap, Spesial Tavuk kebabı, Kanat, Piliç ızgara, Tavuk şiş ana yemek seçenekleri Cuma ve Cumartesi geceleri canlı müzik Üst kat Türkçe Bar’da müzik, eğlence ve alkollü içecek çeşitleri Lig TV ve D-Smart yayını Seçenekler 2 kişilik menü 37 TL 4 kişilik menü 72 TL 6 kişilik menü 106 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 08.06.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 291 90 31-32  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ahmet Rasim Ocakbaşı Restaurant - İstanbul: Ahmet Rasim Ocakbaşı Restaurant'ta Seçmeli Ana Yemek ile 2 Kişilik Enfes Menü 96 TL Yerine 37 TL! 4 ve 6 Kişilik Seçeneklerle!

Ocakbaşı severlere kaliteli hizmet verme amacıyla 1996’da açılan Ahmet Rasim Ocakbaşı, sizleri bugünün Groupon’uyla enfes bir ziyafete çağırıyor   2, 4 ve 6 kişilik menü seçeneklerinden dilediğinizi seçebileceğiniz menünüzde mezelerden tatlıya, çeşit çeşit ana yemekten ara sıcaklara herşey mevcut.   Menünüz Mezeler Şakşuka  Haydari  Havuç teratur  Barbunya pilaki Ara sıcaklar Sigara böreği Ana yemek seçenekleri Adana kebap Urfa kebap Piliç ızgara Ali Nazik kebabı Ali Nazik Adana kebabı Beyti Sebzeli kebap Spesial Tavuk kebabı Kanat Piliç ızgara Tavuk şiş Salata İçecek Tatlı Günün tatlısı veya meyve tabağı Sınırsız çay   Cuma ve Cumartesi geceleri canlı müzik keyfini de yaşatan Ahmet Rasim Restaurant’ın üst katında ise diledğiniz türden alkollü içeceği bulmanız mümkün. Misafirlerine Lig TV ve DSmart yayınları da sunan restaurantta lezzet ve eğlence adına herşey düşünülmüş.   Siz de sevdiklerinizle birlikte Ahmet Rasim Ocakbaşı’nda enfes bir akşam geçirmek istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber