Şile Akkaya Çiftliği’nde Açık Büfe Organik Köy Kahvaltısı ve Limitsiz Çay 30 TL Yerine 15 TL! (4 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Akkaya Çiftliği’nden açık büfe organik köy kahvaltısı sunar. Organik ürünlerle yapacağınız köy kahvaltısı ile güne lezzetli bir başlangıç yapın! Yemyeşil bir ortamda doğal ürünlerin muhteşem tadının ve kokusunun tadına varın!

Koşullar

15 Haziran-15 Ekim tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon’unuzdan her gün 08:30-12:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Rezervasyon gerekmektedir: 0 216 739 56 43 Rezervasyonlar aynı gün iptal edilememektedir. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Akkaya Çiftliği - İstanbul - Anadolu: Şile Akkaya Çiftliği’nde Açık Büfe Organik Köy Kahvaltısı ve Limitsiz Çay 30 TL Yerine 15 TL! (4 Ay Geçerlidir)

Kimi insanlar mutlu, kimi insanlar asabi uyanırlar. Şehir hayatı, mutlu uyanan insanları da sokağa çıktıkları andan üç beş dakika sonra asabi hale getirebilir. Siz de bazen kalabalıktan bunalıyor, sıkışık trafikte arabanızı bırakıp kaçmak istiyor, işe giderken uzaylılar tarafında kaçırılmak için gökyüzüne bakıp duruyorsanız bir mola verebilir ve şehir hayatının sorunları ile başa çıkabildiğiniz için kendinizi muhteşem bir kahvaltı ile ödüllendirebilirsiniz Akkaya Çiftliği’nde Açık Büfe Organik Köy Kahvaltısı 15 TL Akkaya Çiftliği yemyeşil doğası ve doğal yetişmiş ürünlerle hazırladığı özenli kahvaltısı ile sizi şehrin stresinden uzak, şehre yakın huzurlu bir çiftlikte güne başlamaya davet ediyor. Tüm ürünleri, doğanın özenli ellerinde yetiştiği taze hali ile sunan Akkaya Çiftliği’nde hasret kaldığınız mis gibi domates kokusu, lezzetli salatalıklar, çeşit çeşit peynirler, reçeller sizleri bekliyor. Açık Büfe Organik Köy Kahvaltısı Menünüz Beyaz Peynir Kaşar Peyniri Köy Peyniri Siyah Zeytin Yeşil Zeytin 3 Çeşit Reçel Tereyağı Yumurta Salam Jambon Organik Domates Organik Salatalık Organik Biber Limitsiz Çay Siz de yeni günü doğanın kollarında taptaze bir kahvaltı ile karşılamak isterseniz bu Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber