Alaçatı Sakızlı Kahve'de 2 Kişilik Serpme Kahvaltı Menüsü 12,50 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
25 TL [missing {{percentSign}} value]50 12,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tazecik leziz mi leziz çeşitler ile donatılan enfes bir kahvaltı sofrası Bornova’da merkezi konum Semaverle çay servisi eşliğinde

Koşullar

* **Son kullanım tarihi: 26.04.2014** * Rezervasyon için: 0 232 342 21 22 * **Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir.** İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Alaçatı Sakızlı Kahve - İzmir: Alaçatı Sakızlı Kahve'de 2 Kişilik Serpme Kahvaltı Menüsü 12,50 TL

Alaçatı Sakızlı Kahve’den güne zinde başlangıçlar yapmanızı sağlayacak kaçırılmaz bir davet var… Menü Siyah zeytin Yeşil zeytin Beyaz peynir Örme peynir Lor peynir Tahinpekmez Kaymak Fındık Kuru üzüm Ceviz ve bademden oluşan zengin çerez tabağı Mevsim meyveleriyle süslenmiş meyve tabağı Çemen Özel sosta pişirilmiş sosis tabağı Domates salatalık söğüş Omlet veya haşlanmış yumurta Pişi Ekmek Semaverle çay servisi Tazecik lezzetler ile donatılmış sıcacık sofranızda harika bir sabah yaşayacak, bu keyfin müdavimi olacaksınız.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber