Amasra Balıkçısı'nda Günün Her Saatine Lezzetler! Çift Kişilik Öğle Yemeği Menüsü 50 TL Yerine 19,90 TL, Akşam Yemeği 35 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]60 30,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Nezih bir ortamda, dostlarınızla zengin menülerin tadını çıkarma şansı Zengin çeşitlerle sunulan taptaze deniz mahsülleri Enfes Amasra salatası Gaziosmanpaşa’da merkezi konum Mevsim balıkları, salata, içecek ve meyveyle doyurucu bir menü Seçenekler 2 kişilik öğle yemeği menüsü 19,90 TL 2 kişilik akşam yemeği menüsü 35 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 23.12.2012 Öğle yemeği servisi 12.00-16.00 saatleri arasındadır. Öğle ve akşam yemeği menülerine metnimizden ulaşabilirsiniz. 18 yaşından küçükler alkollü içecek seçeneğinden yararlanamaz. İçecek çeşitlerini Amasra Balıkçısı ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 446 99 96 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Amasra Balıkçısı - Ankara: Amasra Balıkçısı'nda Günün Her Saatine Lezzetler! Çift Kişilik Öğle Yemeği Menüsü 50 TL Yerine 19,90 TL, Akşam Yemeği 35 TL!

Denizin sonsuz mavisi, binlerce farklı lezzet sunar bizlere. Dost muhabbetlerinin, sevdiklerimizle yediğimiz güzel bir yemeğin tadına tat katan bu muhteşem lezzetlere ulaşmak, Ankara gibi denizsiz bir kentte yaşayanlar için ne yazık ki çok da kolay değil. Ankaralılar ise yıllardır Amasra Balıkçısı kalitesiyle, türlü türlü deniz mahsülünü en taze şekilde tatma şansını yakalıyor Gaziosmanpaşa’da hizmet veren Amasra Balıkçısı, zengin çeşitleri, taptaze ürünleri ve nezih ortamıyla şimdi sizleri muhteşem bir balık sofrasına davet ediyor Öğle Yemeği Menünüz Kişi başı 1’er porsiyon hamsi, palamut, karadeniz mezgiti seçeneklerinden biri  Amasra salatası  1’er adet meşrubat  Meyve tabağı Akşam Yemeği Menüsü Kişi başı 1’er porsiyon hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çupra seçeneklerinden biri Amasra salatası  1’er adet alkollü/alkolsüz içecek  Meyve tabağı   Tüm dostlarınıza haber verin, en sevdiklerinizle bir araya gelin ve muhteşem lezzetler eşliğinde unutulmaz dost sohbetlerinin keyfini çıkarın   Amasra’nın masmavi denizinin enfes nimetlerini sofranıza getirecek Amasra Balıkçısı kalitesiyle leziz bir menünün tadını çıkarmak için Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber