İncek'te Hafta Sonu Keyfi! Ankafera'da Peynirlerden Yumurtaya, Kızartmalardan Meyvelere 2 Kişilik Zengin Serpme Kahvaltı ve Çay 46 TL Yerine 23 TL! Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
230 TL [missing {{percentSign}} value]52 120 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bal kaymaktan sigara böreğine mevsim meyvelerinden kızartma tabağına bol çeşitli kahvaltı sofrası Bir demlik çay ile sınırsız ve doyumsuz kahvaltı Sevdiklerinizle birlikte hafta sonları yeşillikler içinde lezzet dolu bir sofrada hoş sohbet etme imkanı Sevdiklerinizle Ankafera kalitesinde kahvaltı keyfi Seçenekler İki kişi 46 TL yerine 23 TL! Üç kişi 69 TL yerine 34,50 TL! Dört kişi 92 TL yerine 45 TL! On kişi 230 TL yerine 110 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 14.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri geçerlidir. 09:30-13:30 saatleri arasında kahvaltı servisi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 312 460 24 54 Serpme kahvaltı içeriğine metnin içerisinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ankafera - Ankara: İncek'te Hafta Sonu Keyfi! Ankafera'da Peynirlerden Yumurtaya, Kızartmalardan Meyvelere 2 Kişilik Zengin Serpme Kahvaltı ve Çay 46 TL Yerine 23 TL! Kişi Seçenekleriyle!

Kahvaltı keyfi için medeni durumunuzu değiştirmenize gerek yok. Bu Groupon ile İncek Ankafera’da eşsiz bir kahvaltı keyfi sizi bekliyor Ankafera’nın yemyeşil bahçesinde sonbaharın keyfini çıkarırken, peynir çeşitlerinden zeytin çeşitlerine, kızartma tabağından sigara böreğine tadına doyamayacağınız lezzetler ile hazırlanmış bir sofra sizi bekliyor Serpme Kahvaltı Menüsü Beyaz Peynir Tulum Peynir Kaşar Peynir Tel Peynir Yeşil Zeytin Siyah Zeytin Kaymak Reçel Petek Bal Domates Salatalık Patates Tava Haşlanmış yumurta  Sigara böreği Kızartma tabağıpatlıcan, biber, patates Mevsim meyve tabağı  2 kişilik 1 demlik çay Bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber