Ecem Yuva ve Etüt Merkezi'nde 7 - 14 Yaş Arası Çocuklar için 1 Aylık Etüt Eğitimi 400 TL, 0 - 6 Yaş Arası Çocuklar için 1 Aylık Kreş Eğitimi 500 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
750 TL [missing {{percentSign}} value]33 250 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çocuklarınızı bağımsız, yaratıcı, özgüveni yerinde ve topluma karşı duyarlı bir birey olarak yetiştirme şansı Ecem Yuva ve Etüt Merkezi’nin alanında uzman eğitmenleri ve profesyonel kadrosuyla hem eğlenme, eğlenirken de öğrenme imkanı  Çocuklarınızın okulda aldığı eğitimleri pekiştirecek ve sağlam temele sahip olmasını sağlayacak eğitimler Seçenekler 7 - 14 yaş arası çocuklar için 1 aylık etüt eğitimi 400 TL! 0 - 6 yaş arası çocuklar için 1 aylık kreş eğitimi 500 TL! 

Koşullar

Groupon'unuz 22 Aralık'a kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Erken kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0312 490 06 51 Etüt eğitiminden 7 - 14, kreş eğitiminden 0 - 6 yaş arası çocuklar faydalanabilir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Gro İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ecem Yuva Etüt Merkezi - Ankara: Ecem Yuva ve Etüt Merkezi'nde 7 - 14 Yaş Arası Çocuklar için 1 Aylık Etüt Eğitimi 400 TL, 0 - 6 Yaş Arası Çocuklar için 1 Aylık Kreş Eğitimi 500 TL!

Bugünün Groupon’u canınızdan çok sevdiğiniz ve hayatları boyunca yanlarında olmak istediğiniz çocuklarınıza çok özel bir eğitim sunuyor Ecem Yuva ve Etüt Merkezi’nin alanında uzman ve deneyimli eğitmenleriyle dilerseniz okula başlamış çocuklarınız için derslere yardımcı etüt çalışmaları ile eğitimlerini pekiştirebilir, dilerseniz 0 6 yaş arası çocuklarınızın zihinsel, psikolojik ve eğitsel açıdan geliştirebilirsiniz. Ecem Yuva ve Etüt Merkezi’nin fiziksel donanımı, en üst seviyede eğitim programları ve araç gereçleriyle çocuklarınız hayata daha sağlam adımlar atacak Çocuklarınız alacakları jimnastik eğitimi ile vücutlarını daha iyi geliştirecek, sanatsal faaliyetlerle içindeki yetenekler ortaya çıkacak. Kendi yaş grubundan edindiği arkadaş çevresiyle sosyalleşen çocuklarınız serbest oyun zamanlarıyla hem eğlenecek hem de paylaşmayı öğrenecek. Çocuklarınızın bağımsız, yaratıcı, özgüveni yerinde ve topluma karşı duyarlı bir birey olarak yetiştirmek istiyorsanız Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber