Ankyra Spor Salonu'na Fitness, Pilates, Cardio, Sauna, Buhar Banyosu, Grup Egzersizleri ve Havuz Kullanımını da İçeren 1 Aylık Sınırsız Üyelik 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! (3 Ay Geçerli!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]50 100 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Fırsat Bu Fırsat Ankyra Spor Salonu’na Fitness, Pilates, Cardio, Sauna, Buhar Banyosu, Grup Egzersizleri ve Havuz Kullanımını da İçeren 1 Aylık Sınırsız Üyelik 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! Hem fit bir vücuda sahip olmanızı, hem de yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak hizmetlerle fit ve zinde kalın! Ankyra’nın sunduğu tüm hizmetlerden 1 ay boyunca sınırsız yararlanın!

Koşullar

Nasıl Yararlanırım 14 Ekim - 14 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki alabilirsiniz. Fırsatı yakaladıktan sonra Ankyra'yı arayarak fırsatı hangi ay kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir: 312 473 93 96 - 97 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ankyra Spor Salonu - Ankara: Ankyra Spor Salonu'na Fitness, Pilates, Cardio, Sauna, Buhar Banyosu, Grup Egzersizleri ve Havuz Kullanımını da İçeren 1 Aylık Sınırsız Üyelik 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! (3 Ay Geçerli!)

Hepimiz şehrin gürültüsünden kaçıyor, sessiz ve ferah bir ortamda kendimizle yalnız kalıp hayatın tadını çıkarma ve biraz olsun rahatlama ihtiyacı hissediyoruz. Şehrin tüm stresine, gürültüsüne ve yorgunluğuna rağmen zinde bir vücuda sahip olmak ve fit kalmak elinizde Ankyra Spor Salonu’na Fitness, Pilates, Cardio, Sauna, Buhar Banyosu, Grup Egzersizleri ve Havuz Kullanımını da İçeren 1 Aylık Sınırsız Üyelik 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL Sağlıklı yaşam için spor” ve “Spor, yaşantınız boyunca…”   kavramlarını benimsemiş bir zihniyetle bilinçli sporu ve sağlıklı yaşamı Ankaralılara sunmayı kendine hedef edinmiş bir spor kulübü olan Ankyra, hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun spor aktiviteleri sunuyor ve “yetişkinler için sporun bir lüks değil, bir yaşam alışkanlığı olduğunu” savunuyor.   Kurulduğu günden beri Ankaralılar’a en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Ankyra’nın üstün hizmeti sayesinde tüm sıkıntılarınızı bir kenara bırakıp yorgunluğunuzdan arınacak, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. 1 aylık üyeliğiniz boyunca sınırsızca yararlanabileceğiniz hizmetler şunlar Fitness Pilates Cardio Sauna Buhar Banyosu Grup Egzersizleri Havuz Sağlıklı bir bedene sahip olmak ve yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak bu hizmetlerden yararlanmak için fırsatı hemen yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber