Sporland'in Altınkum Şubesinde Geçerli 1 Aylık Gündüz Fitness Üyeliği 100 TL Yerine 49 TL! Gürsu Şubesi Seçeneğiyle 59 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
150 TL [missing {{percentSign}} value]61 91 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sağlıklı bir şekilde istenmeyen kilolarınızdan uzaklaşma şansı Altınkum ya da Gürşu şubelerinden dilediğiniz birinde spor yapabilme imkanı Sporland’in alanında eğitimli hocaları eşliğinde planlı ve programlı şekilde incelme olanağı Seçenekler Altınkum Şubesi 49 TL! Gürsu Şubesi 59 TL! 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 19.01.2013 Groupon'unuz pazar hariç haftanın her günü 10:00 - 17:00 saatleri arasında geçerlidir. 1 kişi 1 Groupon kullanabilir ancak daha fazla satın alarak sevdiklerine hediye edebilir. Erken kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Altınkum: 0242 228 24 01 - Gürsu: 0242 231 00 44 İki şubeden sadece bir tanesi seçilebilmektedir. Özel eğitmenler eşliğinde programlı çalışma yapılacaktır. Grup dersleri Groupon'a dahil değildir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sporland Spor Tesisleri - Antalya: Sporland'in Altınkum Şubesinde Geçerli 1 Aylık Gündüz Fitness Üyeliği 100 TL Yerine 49 TL! Gürsu Şubesi Seçeneğiyle 59 TL!

Beslenmenize dikkat etmiyor, merdivenlerden çıkarken nefesiniz kesiliyor ve tıkanıyorsanız, elinizde kumanda bir yandan bir şeyler atıştırırken bir yandan da keşke zayıflasam diye düşünüyorsanız artık uygulamaya geçmenizin zamanı gelmiştir.  Bugünün Groupon’uyla sağlıklı bir şekilde vücudunuzu çalıştırarak kilo verebilir, ideal kilonuza düşerek formunuzu koruyabilirsiniz. Sporland’in deneyimli spor hocalarıyla kendinizi ve vücudunuzu aşırı şekilde yormadan fitness aletleriyle kilo verebilir, hayallerinizi süsleyen vücut ölçülerine kavuşarak dilediğiniz kıyafeti gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Dilerseniz Altınkum dilerseniz de Gürsu şubelerinden birinde yapacağınız spor ile kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verecek, kilolarınızla beraber negatif düşüncelerinizden de uzaklaşacaksınız. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber