9D Sinema Keyfini Antares AVM'de Yaşayın! 2 Kişilik 1 Filme Giriş 15 TL Yerine 6 TL! 2 Kişilik 2 Adet Film 11 TL! 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]63 19 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Rüzgar, kar, yağmur, sis, duman, baloncuk gibi efektler eşliğinde maceranın içinde olma imkanı Yazın ortasında kayak keyfi, roller coaster heyecanı ve daha fazlası Filmin bir parçası olma olanağı Sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar Seçenekler 2 kişilik 1 adet film 15 TL yerine 6 TL! 2 kişilik 2 adet film 30 TL yerine 11 TL! 2 kişilik 2 adet film ve 5D oyun 45 TL yerine 20 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 5 Eylül'e kadar her gün kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Haftasonu rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 352 52 28 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Murat kaya - Ankara: 9D Sinema Keyfini Antares AVM'de Yaşayın! 2 Kişilik 1 Filme Giriş 15 TL Yerine 6 TL! 2 Kişilik 2 Adet Film 11 TL! 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’uyla dijital gözlüklerinizi takın, ister kayıp dünyalarda dinozorlar ile kovalamaca yaşayın, ister helikopterden atlayıp süratli bir kayak macerasına atılın   Beş kişilik bir salonda özel hareketli su altı motorları ile rüzgar, su ve sis efektleri eşliğinde doyumsuz bir macera yaşayacak; isterseniz filmi izlerken çekilmiş eğlenceli fotoğraflarınızı da özel çerçevelerinde alıp hoş bir anı olarak saklayabileceksiniz   Eğlenceli seanslarla günün stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri olan 9D Cinema ailelerin, öğrencilerin ve yoğun iş temposundan bunalanların mekanı olmayı sürdürüyor   Bu eğlenceli deneyimi kaçırmamak için acele edin   Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber