Aşkın Komik Halleri Adlı Tiyatro Oyununa Biletiniz 22,50 TL! 2 Aralık'ta CKM'de!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]50 22,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Aşkın, sevginin ve en önemlisi saygının insan yaşamındaki önemini sahnede Çetin Akcan’ın yazıp yönettiği, Tuna Arman, Ercan Demirel, Ebru Karanfilci ve Somer Karvan’ın rol aldığı “Aşk’ın Komik Halleri” 2 Aralık Pazar günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde

Koşullar

Oyun 2 Aralık Pazar günü saat 16:00'da Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahnelenecektir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Rezervasyon için;  www.istanbulmeydansahnesi.com'a giriş yapıp adınızı ve güvenlik kodunuzu yazıp yerinizi ayırtabilirsiniz.  İptal ve iade yapılmamaktadır. Detaylı bilgi için 0546 434 34 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıkt İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

İstanbul Meydan Sahnesi - İstanbul - Anadolu: Aşkın Komik Halleri Adlı Tiyatro Oyununa Biletiniz 22,50 TL! 2 Aralık'ta CKM'de!

Bugünün Groupon’uyla aşkın, sevginin ve en önemlisi saygının insan yaşamındaki öneminini anlatan bir oyuna davetlisiniz Aşkın Komik Halleri, 2 Aralık Pazar günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde. Biletleriniz bugünün Groupon’unda   Oyun Hakkında Eşini kaybettikten sonra, tüm yaşamını biricik kızı üzerine kuran bir emekli albay, yıllarca babasının gölgesinden sıyrılamadığı için evde kalmak üzere olan bir kız, oldukça varlıklı bir ailenin orta yaşa yaklaşmış oğlu, Akdeniz’in en ücra köşesinde, rahmetli eşinin yanlış yatırımları yüzünden kimsenin uğramadığı bir pansiyonun sahibesi, bir gün kaderin cilvesi ile bir araya gelir ve olanlar olur. Ahhh ah… Sen nelere kadirsin aşk… Birbirlerini çılgınca seven, ancak babasının yıllarca üzerinde kurduğu baskısı yüzünden bir türlü aşkını itiraf edemeyen kızın sevdiği adamla yaşadığı şehirden uzaklarda bir hafta için de nefes alabilme çabası, 20 yıl önce karısını, 5 yıl önce de kocasını kaybetmiş iki olgun insanın son dönem kıvılcımlarının aşka dönüşmesi… Aşkın, sevginin ve en önemlisi saygının insan yaşamındaki önemi… Bu duyguyu tadanların gıpta ile tadamayanların özlem ile izleyecekleri bir oyun… Çetin Akcan’ın yazıp yönettiği, Tuna Arman, Ercan Demirel, Ebru Karanfilci ve Somer Karvan’ın rol aldığı “Aşk’ın Halleri” komedisini izlediğinizde hem olayın kahramanlarının düştükleri komik durumlara gülecek ama aynı zamanda da onlarla birlikte duygulu anlar yaşayacaksınız. Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber