Kavacık Aşşrom'da Yılbaşı Özel Programı! İntizar ve Arif Susam'ın En Sevilen Şarkıları Eşliğinde Limitsiz Alkollü İçecekli Enfes Menünüz 120 TL! 4 ve 8 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]40 80 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kavacık Aşşrom’un yılbaşı özel programı Muhteşem yorumuyla İntizar ve Türk Taverna Müziği’nin en önemli temsilcilerinden Arif Susam sahnede! Limitsiz alkollü veya alkolsüz içecek eşliğinde zengin içerikli menü 9 çeşit mezeden ara sıcaklara, Kestaneli Bademli Yılbaşı Hindisinden karışık mevsim meyveye enfes tatlar Seçenekler 1 kişi 120 TL 4 kişi 480 TL 8 kişi 960 TL 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 31.12.2012 Groupon'unuz 31 Aralık saat 20:30'dan itibaren geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 680 24 24 Masalar 4 kişiliktir. Rezervasyonlar minimum 4 kişilik yapılmalıdır. 4 kişiden az rezervasyon kabul edilmemektedir. Aşşrom, mekandaki kadın-erkek eşitliğine özen göstermektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktın İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kavacık Aşşrom - İstanbul - Anadolu: Kavacık Aşşrom'da Yılbaşı Özel Programı! İntizar ve Arif Susam'ın En Sevilen Şarkıları Eşliğinde Limitsiz Alkollü İçecekli Enfes Menünüz 120 TL! 4 ve 8 Kişilik Seçeneklerle!

Bugünün Groupon’uyla Kavacık Aşşrom’un yılbaşı özel programına davetlisiniz Muhteşem yorumuyla İntizar’ın ardından Türk Taverna Müziği’nin en önemli temsilcilerinden Arif Susam’ın sahne alacağı gecede, lezzetli bir menü eşliğinde keyifli bir akşam sizleri bekliyor   Yılbaşı Menünüz Mezeler Beyaz peynir Domates Acılı ezme Haydari Salatalık Zeytinyağlı dolma Patlıcan salata Dana Jambon Ara Sıcaklar Paçanga Böreği Kaşarlı Kroket Kişiye özel mevsim salatası Ana Yemek Kestaneli Bademli Yılbaşı Hindisi Karışık Mevsim Meyve Limitsiz Alkollü veya Alkolsüz İçecek Siz de bu görkemli akşamda İntizar ve Arif Susam’ın en sevilen şarkıları eşliğinde yeniyılı karşılamak istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber