Eğlence Sizi Çağırıyor! Atlantis Bowling'te Bir Oyun 7,50 TL Yerine 3,75 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
7,50 TL [missing {{percentSign}} value]50 3,75 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Atlantis Bowling’te bir oyun imkanı sunar. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek için değişik bir eğlence arıyorsanız Atlantis Bowling tam size göre! Bu eğlenceli ve rekabet dolu oyunun fırsatını siz de hemen yakalayın!

Koşullar

Bu Groupon 14 Mart - 14 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; fakat dilediğiniz kadar Groupon satın alarak sevdiklerinizle de bu eğlenceyi de paylaşabilirsiniz. Fırsattan haftanın dilediğiniz günü yararlanabilirsiniz. Makro AVM'den her saat başı Atakum ve Merkez'e servis kalkmaktadır. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0362 465 637 20 - 0530 370 61 67 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresi İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Atlantis Bowling Samsun - Samsun: Eğlence Sizi Çağırıyor! Atlantis Bowling'te Bir Oyun 7,50 TL Yerine 3,75 TL! (3 Ay Geçerli)

Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Hep aynı yerler, hep aynı tür eğlenceler… Artık yeni bir şeyler yapmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Mesela arkadaşlarınızla gruplara ayrılacağınız, çekişmeli bir bowling maçı Samsun Makro Alışveriş Merkezi’nin içinde eylül ayında açılan Atlantis Bowling, size farklı bir eğlence anlayışı sunuyor. Zorlu bir bowling maçı ile hem takım ruhunuzu geliştirirsiniz hem el göz koordinasyonunuzu arttırır hem de bol bol eğlenirsiniz. Dilerseniz fırsatınızdan birden fazla alarak iş ortamında kişisel gelişiminize ve takım arkadaşlarınızla aranızdaki diyaloğu pekiştirmeye yarayacak bir turnuva düzenleyerek bu zevkli oyunun tadına varabilirsiniz. Samsun Atlantis Bowling’de Bir Oyun %50 Fırsatla 7000 yıl öncesinde Mısır’a kadar dayanan bir tarihi olan bowling, bugünkü biçimine 3. ya da 4. yüzyılda Almanya’ da uygulanan dinsel bir törenden çıkarak geliyor. Bu törende spor ve savunma amacıyla taşınan “Kegel” adlı sopalar, uzun bir yolun sonuna diziliyor ve taş bir topla bu sopaları deviren kişinin günahlarından arınacağına inanıyorlar. Zamanla çapı büyütülen top, 15.yüzyıldan sonra öteki Avrupa ülkelerine de yayılıyor. Siz de İstanbul Kadiköy, İstanbul Cevahir AVM ve İstanbul Forum AVM’den sonra Samsun Makro AVM’de faaliyete girmiş Atlantis Bowling’te tarihi bu kadar eskilere dayanan bir sporun aşağıda belirtilen genel kurallarına uyarak oyununuzu çok daha zevkli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bowling Kurallar Eğer bowlingi yeni öğreniyorsanız, oyuna başlarken görevlilerden yardım istemelisiniz. Sağınızda ve solunuzda oyuncu olduğunu unutmamalısınız. Eğer solunuzdaki oyuncu topu sizden önce eline almış ise atış önceliğinin kendisine ait olduğunu bilmelisiniz. Konsantrasyonun bozulmaması için aynı anda atışa hazır oyunculardan sağ lane’i kullanan oyuncu atış önceliğine sahiptir. Zeminin deforme olmaması ve kalitesinin devamlılığı için bowling ayakkabısı giymelisiniz.  Hiçbir zaman zemine yiyecek, içecek ve sigara ile çıkmamalısınız. Topu mutlaka iki elle almalı ve taşırken atış yapmayan kolunuzda tutmalısınız. Böylece hem parmaklarınızın incinmesini hem de bileklerinizin gereksiz yere zorlanmasını önlemiş olursunuz. Daima faul çizgisinin gerisinde durmanız gerekir. Siz de bu zevkli ve eğlenceli oyunun tadını çıkartmak istiyorsanız Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber