Atlıtur Kulübü'nde Doğada Binicilik ve Sınırsız Çay Eşliğinde Organik Kahvaltı 100 TL Yerine 29 TL! 2, 4 Kişilik Kahvaltı ve Binicilik Eğitimi Seçenekleriyle - 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
400 TL [missing {{percentSign}} value]75 301 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Binicilik ile tanışma imkanı Doğa içinde leziz organik kahvaltı Tecrübeli eğitmenler, eğitimli atlar ile deneyimsiz binicilere de uygun Seçenekler 1 kişilik kahvaltı tabağı + sınırsız çay + at binme 29 TL! 2 kişilik kahvaltı tabağı + sınırsız çay + at binme 54 TL! 4 kişilik kahvaltı tabağı + sınırsız çay + at binme 99 TL!  4 ders binicilik eğitimi + kahvaltı tabağı 99 TL! 8 ders binicilik eğitimi + 2 kahvaltı tabağı 194 TL! 16 ders binicilik eğitimi + 4 kahvaltı tabağı 299 TL! 32 ders binicilik eğitimi + 8 kahvaltı tabağı 499 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 24 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. 1 ders binicilik 40 dakika sürmektedir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 203 87 97 - 0212 203 80 36 - 0555 211 77 77 Groupon'unuzdan haftanın dilediğiniz bir günü yararlanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

atlıtur - İstanbul: Atlıtur Kulübü'nde Doğada Binicilik ve Sınırsız Çay Eşliğinde Organik Kahvaltı 100 TL Yerine 29 TL! 2, 4 Kişilik Kahvaltı ve Binicilik Eğitimi Seçenekleriyle - 3 Ay Geçerli!

Filmin en heyecanlı yerinde kahramanın dörtnala gidişini izliyor; ancak atlara uzaktan bakmakla yetiniyorsanız, bugünün Groupon’u tam size göre Atlıtur Kulübü’nde leziz kahvaltı ve binicilik eğitimiyle keyif dolu anlara hazır olun Atlıtur Kulübü Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak…  Atlıtur Kulübü, doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdi ve korudu. 184 türden 10.000’den fazla bitkinin yer aldığı bahçelerine her geçen gün yeni canlılar eklendi ve ne mutlu ki bugün Atlıtur Kulübü, doğanın insana gülümsediği yer oldu Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Atlıtur Kulübü’ne, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Atlıtur Kulübü’nde. Hem kendinize, hem de çocuğunuza Groupon satın alarak atların büyüleyici doğasıyla tanışabilir, at binmeyi öğrenme yolundaki ilk adımınızı atabilirsiniz. Atlıtur Kulübü’nün deneyimli eğitmenleri ve birbirinden güzel atları, hayatınızın sonuna kadar unutamayacağınız bu anı paylaşmak için sizi bekliyor. Üstelik leziz bir kahvaltı da cabası  Taptaze, lezzetli ve organik ürünlerden oluşan kahvaltınızda sizi şunlar bekliyor Beyaz peynir Tulum peyniri Yeşil ve siyah zeytin 3 çeşit organik çiftlik reçeli Haşlanmış yumurta Sosis Domates Salatalık Simit ve ekmek Çay Groupon’unuzu hemen alın, doğayla iç içe harika bir ortamda, at binmenin keyfini yaşayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber