El Yapımı Tatlı Sürprizler! Mecidiyeköy Atölye Ful'den Cupcake, Çikolata ya da Kurabiye Yapım Kursu 100 TL Yerine 49 TL! Şeker Hamurlu Pasta ve Makaron Kursu Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]51 51 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çikolatadan makarona, kurabiyeden cupcake’e tercihinize göre dilediğiniz kurs Sevdiklerinize istediğiniz konseptte el yapımı tatlı hediyeler sunma imkanı Tatlılarla ilgili sırlar, püf noktaları, yararlı teknikler Atölye Ful’ün ziyaretçi defteri Yemeği zevke, çay keyfini lezzete, davetlerinizi şölene dönüştürme imkanı Tüm malzemeler Atölye Ful tarafından karşılanır Seçenekler Cupcake yapımı ve süsleme kursu 49 TL Çikolata yapım kursu 49 TL Kurabiye yapımı ve süsleme kursu 49 TL Makaron yapımı kursu 59 TL Şeker hamurlu pasta yapımı kursu 95 TL  

Koşullar

Son kullanım tarihi: 03.01.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0212 212 50 60 Eğitim içeriği ve kurs saatlerini metinden öğrenebilirsiniz. Kurs tarihinin değiştirilmesi veya iptal edilmesi ile ilgili istekler, kurs gününden 7 gün öncesine kadar kabul edilir. Daha yakın tarihlerde değişiklik talepleri kabul edilmez ve Groupon'unuz kullanılmış sayılır. Atöl İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

***Atölye Ful - İstanbul: El Yapımı Tatlı Sürprizler! Mecidiyeköy Atölye Ful'den Cupcake, Çikolata ya da Kurabiye Yapım Kursu 100 TL Yerine 49 TL! Şeker Hamurlu Pasta ve Makaron Kursu Seçenekleriyle!

Küçük bir çocuk olsanız yemek ya da pasta yapmak için gösterdiğiniz çaba, hatta dağınık mutfak bile sevimli gelebilirdi karşınızdakine. Ancak yaş hanesi arttıkça çabalarınızı mutlu sona ulaştırmanız beklenir sizden. Yetişkinliğin kurallarından biri olan özgün sürprizler hazırlama aşamasını başarıyla tamamlamak için Atölye Ful’e davetlisiniz Bugünün Groupon’uyla siz de birbirinden leziz ve güzel pastalar, cupcake’ler, çikolatalar hazırlayabilirsiniz Ful Özok’un engin tecrübesi ile kurulan ve hayatınızın tüm güzel analarına tatlı sürprizlerle eşlik etmek için çalışan Atölye Ful, size evinizde kendi kendinize yaparak konuklarınızı şaşırtacağınız ve hayranlık dolu bakışlar toplayacağınız eğitimler veriyor. Kurs İçeriği Çikolata Yapımı Kursu Çikolata eritme  El yapımı Roches  2 çeşit Truffle  Fındık dolgulu kalıp çikolata yapımı Kurs süresi 3,5 saattir. Şeker Hamurlu Pasta Yapımı Kursu Pandispanya yapımı  Pasta kreması yapımı  Pastanın krema ile kaplanması  Şeker hamurunun renklendirilmesi  Şeker hamuru ile kaplama  Pastanın süslenmesi  Kurs süresi 4 saattir.  8 kişilik bir pasta yapılacak ve kursiyer tarafından götürülecektir. Makaron Yapımı Kursu Bademle şekerin muhteşem buluşması  Rengarenk nefis makaronlar  Kurs süresi 3 saattir. Kurabiye Yapımı ve Süslemesi Kursu Kurabiye hazırlanışı ve pişirilmesi  Renk bilgisi ve şeker hamurunun renklendirilmesi  Önceden hazırlanmış kurabiyelerin şeker hamuru ile süslenmesi  Royal icing hazırlanması ve süslemede kullanılması Kurs bitiminde kurabiye tarifleri verilmektedir.  Kurs süresi 3,5 saattir. Cupcake Yapımı ve Süslemesi Kursu Cupcake hazırlanışı ve pişirilmesi  Renk bilgisi ve şeker hamurunun renklendirilmesi  Önceden hazırlanmış cupcakelerin şeker hamuru ve krema vs. ile süslenmesi  Kurs bitiminde cupcake tarifleri verilmektedir.  Kurs süresi 3,5 saattir. Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber