Avşar Sinemaları'nda Her Seansta ve Her Filmde Geçerli Sinema Biletiniz 14 TL Yerine 7 TL! (Kozzy AVM, Nisan Sonuna Kadar Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
14 TL [missing {{percentSign}} value]50 7 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Avşar Sinemaları’nda her seansta ve her filmde geçerli sinema biletinizi sağlar. Koltuğunuza kurulun ve sinemanın kendine özgü büyülü dünyasına katılın! Evdeki televizyonunuz kaç inç, profesyonel ekipmanınız nasıl olursa olsun gerçek değişmez; film sinemada seyredilir! Kolpaçino:Bomba’dan Atlıkarınca’ya, Kaybedenler Kulübü’nden Çınar Ağacı’na vizyondaki en yeni filmler sizi bekliyor!

Koşullar

7 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Kozzy AVM Avşar Sineması'nda geçerlidir. Kozzy AVM Adres: Bayar Cad. Buket Sok. No:20/1 Kozyatağı Tel: 0216 658 02 48 Dilediğiniz kadar Groupon alarak sinema zevkini tekrar yaşayabilirsiniz. Groupon'unuzu haftanın her günü, tüm seanslarda ve tüm filmlerde kullanabilirsiniz. Groupon kodunuzu sinema gişesinde belirtmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza fı İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kozzy AVM Avşar Sineması - İstanbul - Anadolu: Avşar Sinemaları'nda Her Seansta ve Her Filmde Geçerli Sinema Biletiniz 14 TL Yerine 7 TL! (Kozzy AVM, Nisan Sonuna Kadar Geçerli)

Koltuklarınıza kuruldunuz mu, daha önce belki de hiç içinde bulunmadığınız bambaşka bir dünya size kapılarını açar. Bilmediğiniz, ilk defa tanık olacağınız hayatları, hiç görmediğiniz karakterler aracılığıyla izlersiniz. Korku, heyecan, üzüntü, sevinç; kısacası o dünyada var olan tüm duyguları, sinemanın sihirli dünyasında yaşarsınız. Kimi zaman kızar, kimi zaman üzülür; bazen özenir, bazen de size bir şey olmayacağının garantisiyle koltuğunuza biraz daha gömülürsünüz. Evdeki televizyonunuz kaç inç, profesyonel ekipmanınız nasıl olursa olsun gerçek değişmez; film sinemada seyredilir Rahat koltuklarınıza biraz daha yerleşin ve beyaz perdeye kendinizi teslim edin Kaybedenler Kulübü’nden KolpaçinoBomba’ya, Çınar Ağacı’ndan Atlıkarınca’ya Avşar Sinemaları’nda Her Seansta ve Her Filmde Geçerli Sinema Biletiniz 14 TL Yerine 7 TL Avşar Film, 1984 yılında kurulmuş, uzun yıllardır başarılarıyla anılan köklü bir firmadır. İlk kuruluş yıllarında sadece sinema salonu işletmeciliği yapan firma, daha sonra yabancı film ithalatı, dağıtımı ve sinema filmleri ve televizyon dizi filmleri yapımcılığı ile çalışma alanını genişleterek, sektörün önde gelen şirketleri ile birlikte anılmaya başlamıştır. Şirket Ulak, Babam ve Oğlum, Kolay Para, Osmanlı Cumhuriyeti, Hemşo ve Salkım Hanım’ın Taneleri gibi Türkiye’de ve dünyada büyük kitlelere ulaşan sinema filmlerinin yanı sıra; Kurşun Yarası, Çemberimde Gül Oya, Kırık Kanatlar, Ihlamurlar Altında, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Her Şeye Rağmen gibi yüksek izlenme oranlarına ulaşmış birçok televizyon dizisinin de yapımcılığını üstlenerek sayılı yapım şirketleri arasındaki yerini almıştır. Türkiye’nin önde gelen televizyon kanallarında başarıya ulaşmış olan yapımları arasından “Çemberimde Gül Oya” ve “Ihlamurlar Altında” adlı diziler Dubai’ deki MBC adlı televizyon kanalında da gösterime girmiş ve bu ülkede de yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştır.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber