Şıklığınız Aynanın Arkasında Gizli! Büyük Boy Aynalı Mücevher Dolabı 600 TL Yerine 254 TL! Dört Farklı Renk Seçeneğiyle, Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
600 TL [missing {{percentSign}} value]58 346 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kırmızı, beyaz, kahverengi ve siyah renk seçenekleri Dayanıklı MDF malzeme 43cm derinlik x 47cm en x 146cm boy 2 adet çekmece ve kilitli sistem Ön kapak tam boy aynası Kapak içinde bulunan en altta iki bölmeli olmak üzere raflar Küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlarınız için kancalar Şık ve fonksiyonel

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine 5-10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Teslimat süresi 15 iş günüdür. Gönderimler bayramdan sonra başlayacaktır. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Güvenlik kodunuza Grouponlarım İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Aynalı Takı Dolabı - Shopping: Şıklığınız Aynanın Arkasında Gizli! Büyük Boy Aynalı Mücevher Dolabı 600 TL Yerine 254 TL! Dört Farklı Renk Seçeneğiyle, Ücretsiz Kargo!

3 yüzyıl önce aynanın varoluş sırrını bir adada saklayan Venedikliler, Fransızların adadan kaçırdıkları ustalarla sırlarını tüm Avrupa ile paylaşmak zorunda kaldılar.  Bugünün Groupon’uyla bu eğlenceli tarihe ortak olabilir, kendi küçük güzellik sırlarınızı Venediklilerin büyük sırrının arkasında saklayabilirsiniz. Aynalı mücevher dolabınız tüm Türkiye’ye kargo imkanıyla kapınıza geliyor ve tüm aksesuarlarınızı şık bir ortamda korumanızı sağlıyor. Aynalı Mücevher Dolabı Dayanıklı MDF malzemeden %100 el işçiliği ile üretilen aynalı mücevher dolapları kırmızı, kahverengi, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle odanıza şıklık katmanın yanı sıra sıra bir dolaptan daha fazlasını sizinle buluşturuyor.  43 cm derinlik x 47 cm en x 146 cm boya sahip aynalı dolapların içinde aksesuarlarınızı rahatça sığdırabileceğiniz raflar ve kancalar bulunuyor. Kutularda, çekmecelerde ya da dolaplarınızın işlevsiz bölmelerinde saklanılan aksesuarların her daim elinin altında bulunmasını ve kolay ulaşabilir olmasını isteyenler için ideal olan aynalı mücevher dolapları odanızın vazgeçilmez mobilyası olmaya aday. Mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra boy aynası ihtiyacını da karşılayan mücevher dolabını dilerseniz sevdiklerinize şık bir hediye olarak sunabilir, dilerseniz şıklığınızın koruyucusu olarak odanızın bir köşesinde ona yer açabilirsiniz. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber