Çamkoru Tabiat Parkı'nda, 2012 Babalar Ve Çocuklar Kampı Her Şey Dahil 350 TL Yerine 199 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
175 TL [missing {{percentSign}} value]49 86 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Baba oğul harika bir hafta sonu kampı Doğayla iç içe oksijen dolu bir tatil Yapılacak etkinlik ve yarışmalara ücretsiz katılım Katılımcıların araçları için ücretsiz otopark Seçenekler Baba ve oğul kampı 199 TL Ekstra çocuk ile baba oğul kampı 89 TL

Koşullar

Groupon'unuzu 2-3 Haziran tarihinde kullanabilirsiniz Katılımcılar kamp alanına kendi araçları ile ulaşım sağlacak İkinci bir çocuk için ekstra çocuk paketi alınması gerekir Groupon’unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Babalar ve Cocukları Kampı - Ankara: Çamkoru Tabiat Parkı'nda, 2012 Babalar Ve Çocuklar Kampı Her Şey Dahil 350 TL Yerine 199 TL!

Erkek çocukları için babaları çok önemlidir. Onlarla birlikte vakit geçirmek, maç yapmak hatta biraz kızlardan konuşmak onlar için tadına doyulmaz saatler demektir. Sıkı dost olan, ilişkilerini güçlendirmek isteyen baba ve oğullar için muhteşem bir Gruopon sizleri bekliyor Baba oğul sabah, öğle,akşam yemeği yiyip, çeşitli aktivitelere katılıp, herkesten uzakta birbirinizi daha iyi yakından tanıyabilirsiniz Oğlunuzla birlikte geçireceğiniz bu muhteşem hafta sonu kampında, emin olun onun hakkında bilmediğiniz birçok şey keşfedeceksiniz Yapılacak yarışmalarda ve maçlarda atacağınız gollerle belki de onun kahramanı olacaksınız Baba oğul bu muhteşem deneyimi yaşamak ve oğlunuzu sevindirmek için mutlaka bugünün Groupon’ununu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber