Çocuklar için Başakşehir Babalu Eğlence Parkı'na Giriş ve Hamburger Menü 20 TL Yerine 10 TL! 6 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
25 TL [missing {{percentSign}} value]50 12,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Babalu’dan Türkiye’de ilk defa çocuklara kendi enerjilerini, sonuna kadar kullanarak oynayabilecekleri yeni bir oyun alanı Hamburger, patates kızartması, salata ve meyve suyundan oluşan leziz menü Seçenekler 2-4 Yaş Arası Çocuklar için Giriş ve Hamburger Menü 20 TL Yerine 10 TL 4- 12 Yaş Arası Çocuklar için Giriş ve Hamburger Menü 25 TL Yerine 12,50 TL

Koşullar

Fırsatınızı 7 Aralık'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuz hafta içi pazartesi ve bayram günleri hariç hergün 12:00 - 22:00 saatleri arasında sınırsız olarak, hafta sonları ise 2 saatlik kullanım sağlar. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Babalu Aktif Eğlence Parkı - İstanbul - Anadolu: Çocuklar için Başakşehir Babalu Eğlence Parkı'na Giriş ve Hamburger Menü 20 TL Yerine 10 TL! 6 Ay Geçerli!

Yaz tatilinin gelmesiyle enerjileri iyice artan çocuklarınızı, bugünün Groupon’uyla muhteşem bir eğlence bekliyor 1350m2’lik kapalı bir alanda kurulan Babalu Aktif Eğlence Parkı, Türkiye’de ilk defa çocuklara kendi enerjilerini sonuna kadar kullanarak oynayabilecekleri yeni bir oyun alanı sunuyor. Birbirinden farklı oyun ünitelerinin yer aldığı geniş oyun alanının yanı sıra Babalu Cafe’de çocuklar ve aileleri için lezzetli ve sağlıklı menüler hazırlanıyor. Almanya’da üretilen ve ithal edilen parktaki tüm oyun üniteleri, çocukların güvenli bir şekilde oynayabilmesi için tasarlanmış. Park, 212 yaş arasındaki tüm çocukları hava koşulları nasıl olursa olsun oyuna, eğlenceye ve hareket etmeye devam ediyor Çocuğunuzu Babalu’ya Götürmeniz için 5 Neden Çocuğunuzun kendi enerjisini kullanarak oynamasını sağlayan park, aynı zamanda bedeninin sınırlarını keşfetmesine de olanak veriyor. Oyun birimlerinin güvenliği testlerle onaylanmış ve tüm kontrolleri yapıldığından parkta oyun son derece güvenlidir. Ayrıca oyun alanı içerisinde yer alan Babalu ekibi çocuğunuzun güvenli bir şekilde oynamasına yardımcı olur. Çocuğunuzun kendi yaş grubundan diğer çocuklarla bir arada oynamasını sağlayan park, sosyal becerilerini geliştirmede yardımcı olur. Çocuğunuz yorulduğunda ya da acıktığında oyun alanının hemen yanında bulunan Babalu Cafe’de sağlıklı ve ev yapımı menülerle karnını doyurabilir. Çocuğunuz oyunun keyfini çıkarırken siz de kafe alanından onu izleyebilir, burada bir kahve eşliğinde dinlenebilirsiniz. Çocuğunuzu keyifli bir gün sunmak için Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber