Anılarınız Duvarlarda Canlansın! Küçük, Orta ve Büyük Kişiye Özel Kanvas Tablolar 80 TL Yerine 35 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
260 TL [missing {{percentSign}} value]58 150 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

40x40 cm, 50x70 cm, 70x100 cm boyutlarında kanvas tablolar İstediğiniz fotoğraflarla özel tasarımlar Yıldönümü, doğum günü gibi özel günler için eşsiz bir sürpriz Kalp, dünya haritası gibi tasarımlarla tablonuza yaratıcılık katma şansı Fotoğraflarınızdan oluşan kolaj tasarımı %100 pamuklu kanvas üzerine 300 DPI HP baskı Kurutulmuş ağaçtan 3 cm derinliğinde ahşap şase Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Seçenekler 40x40 cm kanvas tablo 35 TL 50x70 cm kanvas tablo 60 TL 70x100 cm kanvas tablo 110 TL

Koşullar

Groupon'unuzdan 4 Kasım'a kadar yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Buradan ürününüzü tasarladıktan sonra sepete atıp, Groupon kodunuzla sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, kampanya bitiminden sonra 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Kolaj için en az 50, en fazla 2000 adede kadar fotoğraf yüklenebilir. Fotoğraflarınızı Facebook'tan da yükleyebilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Baskı Marketi - Shopping: Anılarınız Duvarlarda Canlansın! Küçük, Orta ve Büyük Kişiye Özel Kanvas Tablolar 80 TL Yerine 35 TL!

Unuttuğunuz bir doğum günü, önemli bir yıldönümü ya da kendinizi affettirme girişimleri için kalpli ayıcık, yüzük gibi klasik hediyeleri bir kenara bırakın ve bugünün Groupon’uyla kişiye özel, eşsiz bir sürpriz yapın Bugünün Groupon’uyla 3 çeşit boyutuyla kanvas tablolar evinize geliyor Dilediğiniz fotoğraflarla hazırlanacak kanvas tablolarınızla evinizin duvarlarına bambaşka bir hava katabilir, sevdiklerinize özel günlerde eşsiz bir hediye sunabilirsiniz Fotoğraf Yükleme Fotoğraflarınızı 2 ayrı şekilde bize gönderebilirsiniz. 1. Videodaki gibi, sisteme üye olduktan sonra siteden yükleyebilirsiniz. 2. Facebook linkine tıklayarak siteyi arkadaş olarak ekleyerek, aşağıdaki işlemlerden birini yapın. Siteyi arkadaş olarak ekledikten sonra mail atıp info@baskimarketi.com “Facabook’taki bütün fotoğraflarımı kullanın” diyebilirsiniz. Kullanılmasını istediğiniz albüme ‘’baskimarketi.com’’ ismini verebilirsiniz. “Baskimarketi.com” adında yeni bir albüm oluşturup fotoğrafları orada toplayabilirsiniz. Facebook’ta albüm oluşturuken tüm arkadaşlar tarafından görünsün olarak işaretlemeyi unutmayın. Kullanılan fotoğraflarınız, özel hayatı koruma kapsamında, baskımarketi.com olarak üçüncü şahıslarla hiçbir şart altında paylaşılmayacaktır.   Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber