Behzat Restaurant'ta Bir Porsiyon Levrek, Çipura, Adana Kebap, Behzat Köfte veya Tavuk Şiş Seçeneklerinden Biri, Salata, Turşu Tabağı, Meyve ve Bir İçecekten Oluşan Menü 58,50 TL Yerine 28,50 TL! (2 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
58,50 TL [missing {{percentSign}} value]51 30 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Behzat Restaurant’tan bir porsiyon Levrek, Çipura, Adana kebap, Behzat köfte, tavuk şiş ana yemeklerinden seçeceğiniz biri, salata, turşu tabağı, meyve ve bir alkollü ya da alkolsüz içecekten oluşan menü sunar. Şık bir restoranda, canlı müzik eşliğinde akşam yemeği yemenin keyfine varın! Lezzetli çeşitlerin hepsinden tatmak için birden çok Groupon satın alın, sevdiklerinizi de sofranıza davet edin! 

Koşullar

21 Temmuz - 21 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon'unuzu her gün 18:00 - 23:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Randevu gerekmektedir: 0 312 496 37 77 Pazar hariç her gün canlı müzik vardır. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Behzat Restaurant - Ankara: Behzat Restaurant'ta Bir Porsiyon Levrek, Çipura, Adana Kebap, Behzat Köfte veya Tavuk Şiş Seçeneklerinden Biri, Salata, Turşu Tabağı, Meyve ve Bir İçecekten Oluşan Menü 58,50 TL Yerine 28,50 TL! (2 Ay Geçerlidir)

Yapılan araştırmalar yaz akşamlarını evinde geçiren bireylerde kas tutulmaları ile kendisini gösteren vantilatör sendromu, canlı müziğe uzak kalmaktan kaynaklı müzikal algı bozukluğu ve evinden sıkılma ile başlayan sık taşınma kompleksi görüldüğünü ortaya koymuştur. Bugünün Groupon’u sizi yaz akşamlarına lezzet ve şıklık kazandırmaya davet ediyor Behzat’ta Bir Porsiyon Levrek ya da Çipura, Adana Kebap, Behzat Köfte, Tavuk Şiş Ana Yemeklerinden Seçeceğiniz Biri, Salata, Turşu Tabağı, Meyve ve Bir Alkollü ya da Alkolsüz İçecekten Oluşan Menü 58,50 TL Yerine 28,50 TL Behzat, kurulduğu günden bu yana lezzetli yemekleri, şık ambiyansı, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile damak tadını önemseyen seçkin müşterilerini ağırlıyor. Özenle hazırlanmış bir sofrada, Behzat farkı ile lezzetine lezzet katılmış yemeklerin tadına gönlünüzce varabileceğiniz Behzat, ferah salonu ile sizi ve konuklarınızı özenli bir misafirperverlikle ağırlamaya hazırlanıyor Yaz kış hizmet verebilen Behzat, şık bahçe dizaynı ile sizlere sıcak bir hoş geldin diyerek, lezzet diyarında vereceğiniz molanızı sizin için en konforlu hale getiriyor. Pazar hariç her gün canlı müzik eşiliğnde yemek keyfinizi artıracağınız Behzat, müdavimleri arasına katmak için şık mekanına sizleri de bekliyor Siz de nezih ve şık bir ortamda lezzetli bir sofra keyfi yapmak isterseniz bu Groupon’u kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber