Beş Ocak Restoran'dan Kebap Ziyafeti, Kişi Başı 20 TL Yerine 10 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]50 10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Beş Ocak Restoran’da ağızlara layık bir kebap ziyafeti sağlamaktadır. 1 kişi yalnızca 1 Groupon kullanabilir fakat dilediğiniz kadar satın alarak sevdiklerinizle birlikte bu lezzetin tadına varabilirsiniz. Kebabın merkezi olan Adana’da lezzetli bir akşam yemeğinin keyfine Groupon ile varın!

Koşullar

Bu Groupon 27 Aralık 2010 – 25 Ocak 2011 tarihleri arasında yılbaşı gecesi hariç geçerlidir. Menüye Porsiyon Kebap veya Piliç Izgara, Fındık Lahmacun ve Pide, Ezme Salata, Meşrubat ve Kahve veya Çay dahildir. 1 kişi yalnızca 1 Groupon kullanabilir fakat dilediğiniz kadar satın alarak sevdiklerinizle birlikte bu lezzetin tadına varabilirsiniz. Groupon'unuzu Cuma ve Cumartesi günleri dışında her gün 12:00 – 22:00 arası kullanabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 322 458 28 68 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Beş Ocak Restoran - Adana: Beş Ocak
Restoran'dan Kebap Ziyafeti, Kişi Başı 20 TL Yerine 10 TL!

Adana kebabı alevsiz, durgun, korlu meşe kömürü ateşinde pişirilir. Pişirme derecesi etin kırmızıdan koyu kahverengine dönmesine kadar devam eder. Pişirme sırasında şişler sık sık çevrilir. Yağı pide ekmekle alınır. Bu işlem yapılmazsa yağ ateşe düşerek alevlenir ve kalitenin bozulmasına neden olur. Sonra da afiyetle yenir. İşte tam bu tarifteki gibi gerçek Adana Kebabı yemek istiyorsanız Beş Ocak Restoran hizmetinizde… Ateşin başında işinin ehli kebap ustaları, güler yüzlü personeli, hijyenik ortamı ile müdavimlerine her gün sorunsuz hizmet veriyor. 120 gr. etiyle Adana’nın meşhur kebabını ve fındık lahmacun, pide, ezme salatası gibi diğer lezzetlerini denemeden geçmemek gerekir. Üstelik şimdi tam ağız tadınıza uygun kebap, piliç ızgara, fındık lahmacun ve ezme salata ve meşrubatın dahil olduğu, üzerine de kahve ya da çay içerek keyifle bitireceğiniz bir yemek Beş Ocak Restoran’da Groupon ile 20 TL yerine 10 TL Yaylalarda doğal ortamında yetiştirilmiş koyundan elde edilen etlerin sinir ve yağlarından ayrılması işleminden sonra 1 gün dinlendirilir. Baharatları da eklenerek yoğurulur ve şişlere sıvanır. Tipik bir servis Adana kebabı porsiyonu; kömürde pişmiş etin yanında közlenmiş domates ve biber, mevsim salata, nanemaydonozsüs biberilimon tabağı, soğan salatası ve ezme domates salatası ile gelir.Yani Adana kebab aslında sanılanın aksine sadece et yemeği değil, çok çeşitli salataların da tüketildiği bir sebze yemeğidir de.Tüm bu salata ve yeşillikleri ayrıca sipariş etmenize de gerek yoktur. Siz sadece kebab sipariş edersiniz diğerleri siz söylemeden masanıza getirilir. Kebap genelde, yöresel bir içecek olan şalgam suyu veya ayran ile tüketilir. Ağız sulandıran gerçek Adana Kebabı hakkıyla yapıldığında güzeldir. Geleneklere uygun olarak hazırlanarak ağız sulandıran bir menüye %50 indirimle Groupon sayesinde sahip olmak için fırsatı kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber