Göksel Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 10 Ağustos'ta Gerçekleşecek Konsere Sahne Önü Ayakta Biletiniz 50 TL Yerine 25 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]50 25 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Göksel, son albümü Bende Bi’ Aşk Var ile sahnede Göksel’in en sevdiğiniz şarkılarını canlı dinleme imkanı Boğazın ışıkları altında müzik şöleni Sıcak yaz gecenize renk katacak bir konser Göksel’in resmi internet sitesi, resmi Twitter sayfası, resmi Myspace sayfası, Facebook Fanpage’i

Koşullar

Groupon'unuz 10 Ağustos'ta gerçekleşecek konserde geçerlidir. Konser saat 21:30'da başlayacaktır. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon sahne önü ayakta biletleri kapsamaktadır. Biletlerinizi konser saatinden 2 saat önceden itibaren (19:30) Turkcell Kuruçeşme Arena arka kapısındaki Groupon standından alabilirsiniz. Yanınızda Groupon kodunuzu getirmeniz gerekmektedir. Groupon tek kişiliktir. Groupon'lar iptal veya iade edilememektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşull İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Turkcell Kuruçeşme Arena - İstanbul: Göksel Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 10 Ağustos'ta Gerçekleşecek Konsere Sahne Önü Ayakta Biletiniz 50 TL Yerine 25 TL!

Bugünün Groupon’uyla Göksel son albümü Bende Bi’ Aşk Var’ı İstanbullu seyircileriyle buluşturuyor 10 Ağustos akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek konserin biletlerini kaçırmayın Göksel Uzaktan Bende Bi’ Aşk Var 2012 Sezen Aksu ve Sertab Erener’e çalışmalarında vokalist olarak eşlik eden Göksel, Onno Tunç ile tanışmasıyla müzik kariyerinde bir dönüm noktası yaşayarak albüm yapmaya karar verdi. Göksel Depresyondayım Körebe 2001 Göksel müzikseverlerin hayatına ilk olarak eğlenceli klibiyle “Sabır sabır ya sabır” diyerek girdi, sonra depresyona girdi ve şarkısı herkesin diline dolandı. Göksel yıllar geçtikçe müzik kariyerinin basamaklarını ağır ve emin adımlarla tırmandı ve kaliteli işlere imza attı.   Göksel Acıyor Bende Bi’ Aşk Var 2012 Özellikle 2009 yılında sevilen eski şarkıları derlediği Mektubumu Buldun Mu? ile 7’den 70’e herkesin beğenisini kazandı.  Son albümü Bende Bi’ Aşk Var ile sahneye çıkacak Göksel’in performansını kaçırmayın Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber