Patrizio Buanne ve Enbe Orkestrası Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 3 Haziran'da Gerçekleşecek Konsere Biletiniz 82,5 TL Yerine 41,25 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
82,50 TL [missing {{percentSign}} value]50 41,25 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Patrizio Buanne ve Enbe Orkestrası aynı sahnede Türkiye ve yurt dışından birçok önemli müzisyen ile Enbe Orkestrası’nı canlı izleme şansı Patrizio Buanne’den en sevdiğiniz parçaları dinleme imkanı Geniş repertuar ile benzersiz bir müzik yolculuğu  Patrizio Buanne resmi web sitesi Enbe Orkestrası resmi web sitesi

Koşullar

Groupon'unuz 3 Haziran'da gerçekleşecek konserde geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Konser 21:00'de başlayacaktır. Groupon’unuz tribün-oturmalı biletleri kapsamaktadır. Kuponunuzu Etkinlik günüden 1 gün öncesine kadar Biletix web sitesinden bilete çevirmeniz gerekmektedir. Bilete çevrilmeyen kuponlar etkinlik günü saat 18:30'dan itibaren Turkcell Kuruçeme Arena Groupon standından bilete çevrilecektir. Groupon'lar iptal ve iade edilemez. Groupon'unuz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Turkcell Kuruçeşme Arena - İstanbul: Patrizio Buanne ve Enbe Orkestrası Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 3 Haziran'da Gerçekleşecek Konsere Biletiniz 82,5 TL Yerine 41,25 TL!

Bugünün Groupon’u sizi bir müzik şölenine davet ediyor Enbe Orkestrası ve Patrizio Buanne Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi’nde, İstanbul Boğazı’nın ışıkları altında, 3 Haziran gecesini herkes için çok özel bir gece haline getirecek Enbe Orkestrası Senden Kıymetli Mi 2011 Türkiye ve yurt dışından birçok önemli müzisyeni bünyesinde barındıran Enbe Orkestrası, Barry White, Richard Clayderman, Christian Adam, Goran Bregoviç, Pavarotti, Domingo, Monica Molina ve Gloria Gaynor gibi dev isimlerle yaptığı çalışmalarla da adından söz ettiriyor. Enbe Orkestrası Aryalardan Napolitan hafif müziğe, özel solistlerin eşliğinde yorumladığı Chansonlar ve Valslerden  Latin müziklere; Arjantin Tango’larından Jazz ve Country eserlerden, ünlü müzikallerden yabancı ve türkçe pop müziğine uzanan geniş repertuarıyla dinleyicilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkarıyor. Patrizio Buanne You Don’t Have To Say You Love Me Dünya çapında milyonlarca albüm satan, romantik şarkılarıyla ün kazanan Patrizio Buanne, Warner Music Germany ve Concord Records Universal plak şirketlerinin en çok talep gördüğü müzisyen olma ünvanını taşıyor. “Italian Songbook” ve avrupai yaklaşımıyla ABD’de büyük ilgi gören sanatçı, güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla dikkat çekiyor.  The Ambassador of Dolce Vita olarak da anılan Patrizio Buanne’nin Enbe Orkestrası ile gerçekleştirecek bu muhteşem konseri kaçırmayın. Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber