Dalyan Bizim Gazino'da Denize Nazır Keyifli Bir Akşama Davetlisiniz! 3 Çeşit Meze, Ara Sıcak, Salata, Çupra ve Meyve 2 Kişilik 39,90 TL! Alkollü Menü 49,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
80 TL [missing {{percentSign}} value]50 40,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Denize karşı huzurlu bir akşam yemeği 3 çeşit lezzet dolu meze ile yemeğe keyifli başlangıçlar Karides ya da kalamar seçeneği ile yemeğinize eşlik edecek atıştırmalıklar Tazecik leziz çupra ve salata servisi Muhabbetinize keyif katacak birer tane alkollü içki Yemeğin ardından servis edilecek meyve tabağı Seçenekler 2 Kişilik Alkolsüz Menü 39,90 TL! 2 Kişilik Alkollü Menü 49,90 TL! 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 09.03.2013 Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 232 724 70 11  Alkollü içecekten 18 yaşından küçükler yararlanamazlar. Groupon sadece Dalyan şubesinde geçerlidir. Adrese metnin içinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bizim Gazino - İzmir: Dalyan Bizim Gazino'da Denize Nazır Keyifli Bir Akşama Davetlisiniz! 3 Çeşit Meze, Ara Sıcak, Salata, Çupra ve Meyve 2 Kişilik 39,90 TL! Alkollü Menü 49,90 TL!

Bugünün Groupon’uyla Dalyan Bizim Gazino’da denize nazır keyifli bir akşam yemeğine davetlisiniz Tüm iş yorgunluğunu koşuşturmasını bir kenara atıp sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir akşam yemeğine, keyife ne dersiniz Bizim Gazino’da tazecik balıklardan enfes çeze çeş,tlerine, ara sıcak tabağından salataya meyve alkollü içeceklerinizle donatılmış bir masada şen kahkahaların yükseleceği keyifli bir akşam sizi bekliyor Menüler 2 kişilik balık alkolsüz fix menü 3 çeşit meze 1 ara sıcak tabağı karides ya da kalamar 1’er tane çupra Meyve Salata  2 kişilik alkollü menü 2 tek rakı 3 çeşit meze 1 ara sıcak tabağı karides yada kalamar 1’er tane çupra Meyve Salata  Kişi başı bir tane alkollü içecek Bizim Gazino Dalyan Adres 4226 sok. no26/a Dalyan Mahallesi/Çeşme    Bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber