Çakırlar Bizimköy Kahvaltı Bahçesi'nde 30 Çeşitten Oluşan 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı ve Sınırsız Çay 40 TL Yerine 18 TL, 4 Kişilik 33 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]55 22 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yemyeşil bir bahçede organik köy kahvaltısı Sınırsız çay keyfi Sevdiklerinizle birlikte güne güzel bir başlangıç  Çakırlar yolu üzerinde, kolay ulaşım Kır düğünü yapmak isteyenlere %15 indirim imkanı Seçenekler 2 kişilik kahvaltı 40 TL yerine 18 TL! 4 kişilik kahvaltı 80 TL yerine 33 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 5 Eylül'e kadar 09:00-18:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. 1 kişi 1 Groupon kullanabilir, ancak dilediğiniz kadar Groupon satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0242 419 28 38 Pazar rezervasyonları sınırlı sayıdadır. Rezervasyonlar iptal edilmemektedir.  Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bizimköy Kahvaltı Bahçesi - Antalya: Çakırlar Bizimköy Kahvaltı Bahçesi'nde 30 Çeşitten Oluşan 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı ve Sınırsız Çay 40 TL Yerine 18 TL, 4 Kişilik 33 TL!

Bugünün Groupon’uyla Bizimköy Kahvaltı Bahçesi’nin yemyeşil atmosferinde, taze ve organik ürünlerden oluşan bir köy kahvaltısıyla güne enfes bir başlangıç yapabilirsiniz   Çakırlar Yolu üzerindeki Bizimköy Kahvaltı Bahçesi’nde 30 çeşitten oluşan kahvaltınız eşliğinde sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz   Gözleme çeşitlerinden bazlamaya, taptaze köy yumurtasından sınırsız çay keyfine bu muhteşem kahvaltı Bizimköy Bahçesi’nde sizleri bekliyor   Güne enfes bir başlangıç için acele edin   Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber