Bonnyfood'dan Tüm Kek Çiçeklerinde Geçerli 50 TL'lik ŞehirFırsatı Çekiniz %50 Fırsatla 25 TL!(3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL [missing {{percentSign}} value]50 25 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Fırsat Bu Fırsat Bonnyfood’dan Kek Çiçeklerinde geçerli 50 TL’lik ŞehirFırsatı Çeki’niz %50 Fırsatla 25 TL! Hem görsel olarak hem de lezzet olarak son derece farklı ve keyifli bir çekiciliğe sahip Bonnyfood Kek Çiçekleri’yle sıradan hediyelere son vereceksiniz. Bonnyfood, sizlere ücretsiz kargo imkanı da sunuyor! Bonnyfood’un Kek Çiçekleri için tüm Türkiye’den sipariş verebilirsiniz.

Koşullar

Nasıl Yararlanırım 22 Temmuz – 22 Ekim tarihleri arasında geçerlidir. ŞehirFırsatı’nıza KDV ve Kargo ücreti dahildir. ŞehirFırsatı Çeki’niz 50 TL ve üzeri fiyattaki "Kek Çiçekleri"nde geçerlidir. 24 saat boyunca kod numaranızı vererek 212 444 13 71 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz. Başka bir kampanyayla birleştirilemez. Her alışverişte 1 ŞehirFırsatı Çeki kullanabilir, ancak istediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alıp farklı alışverişlerde kullanabilir ya da sevdiklerinize ŞehirFırsatı Çeki hediye edebili İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

BonnyFood - Trabzon: Bonnyfood'dan Tüm Kek Çiçeklerinde Geçerli 50 TL'lik ŞehirFırsatı Çekiniz %50 Fırsatla 25 TL!(3 Ay Geçerli)

Klasik hediyeler veya “sade bir çiçek” gönderme anlayışı, yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama klasik anlayışın dışına çıkarak sevdiklerimizi mutlu edecek farklı türde bir hediye de sunmak istiyoruz.   İşte Bonnyfood bu anlayıştan hareketle doğdu. Bonnyfood Lezzet Çiçekleri ile sevdiklerinize hem “çiçek görselliği” hem de lezzetli ve keyifli tatlar hediye ederek fark yaratabilir; böylece haklı ve övgü dolu teşekkürler alabilirsiniz.   Üstelik bu farkı ve mutluluğu yaratmak ŞehirFırsatı’yla artık çok daha kolay   ŞehirFırsatı’yla Bonnyfood’daki “Kek Çiçeği” çeşitlerinde geçerli 50 TL’lik ŞehirFırsatı Çeki’niz %50 Fırsatla yalnızca 25 TL   Sıradan hediyelere son verip, günlerce unutulmayacak bir farklılık sunacağınız Bonnyfood Kek Çiçeği çeşitlerini kapınıza kadar getirecek bu fırsat için kargo ücreti ödemeyecek ve Bonnyfood’un 212  444 13 71 numaralı telefonundan 24 saat boyunca sipariş verebileceksiniz.   Hem görsel olarak hem de lezzet olarak keyifli ve farklı bir güzelliği sizlere sunmak amacıyla yola çıkan Bonnyfood’un “Kek Çiçekleri”ni ister kendinize ister sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Çünkü Bonnyfood’un tüm ürünleri el değmeden, hijyenik şartlarda size sunuluyor. İsterseniz gönülleri fethedecek “Kek Çiçekleri”’nin üretim koşullarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebiliriz   Kek Çiçekleri Üretim Koşulları   Birinci sınıf badem tozu ve kakaodan yapılmış evde yapım lezzetinde, tek seferde 56 tane bile yeseniz sizi rahatsız etmeyecek kadar hafif bir üründür. İçerisinde yoğun yağ ve şeker kullanılmamaktadır. Ürünün üst hamuru, form tutması için daha yoğun ve sert; alt kısmı daha yumuşaktır. “Islak kek” formunda bir ürün değildir. Gıda boyası ile renklendirilen kek çiçeklerinde Türk Gıda Kodeksi oranlarına uygun kullanım yapılmaktadır. İçerisinde hiçbir hayvansal bazlı ürün süt, yoğurt, tereyağ, süt kreması vb. bulunmamaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizde, raf ömrünü arttıran katkı maddeleri bulunmamakta olup, doğaldır. Ambalajı açılmadan 7 gün tazeliğini korumaktadır. Aranjmanlar içeriğinde, aranjmanın tipine göre; saksı veya formlanmış strafor, hijyeniğe uygun bir şekilde kullanılan doğal pelür kağıt, inceltilmiş kumaşlar, tahtadan yapılmış çubuklar bulunmaktadır. Tüketim esnasında kullanılan aranjman malzemelerinin çocuklardan uzak tutulmasına özen göstermenizi rica ederiz.   Hemen ŞehirFırsatı Çeki’nizi satın alın, hediyelerinizle mutluluk ve heyecan dağıtmaya hazır olun


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber