Buffalo Saloon'dan Çift Kişilik Schnitzel, Bratwurst veya Currywurst Menülerinden Biri 65 TL Yerine 15 TL, Steak Menü 23 TL! 4 ve 6 Kişilik Menü Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
150 TL [missing {{percentSign}} value]71 107 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kendinizi Vahşi Batı’nın ortasında hissettirecek dekorasyon Kovboylara yakışır menüler  Farklı konsepti ile Antalya’nın sayılı lezzet duraklarından Seçenekler Schnitzel, Bratwurst veya Currywurst Menülerinden Biri 2 kişilik menü 65 TL yerine 15 TL! 4 kişilik menü 130 TL yerine 27 TL! 6 kişilik menü 195 TL yerine 39 TL! Özel Soslu Steak Menü  2 kişilik menü 75 TL yerine 23 TL! 4 kişilik menü 150 TL yerine 43 TL! 6 kişilik menü 225 TL yerine 59 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 23 Kasım'a kadar 12:00-24:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0242 445 15 15  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Buffalo Saloon - Antalya: Buffalo Saloon'dan Çift Kişilik Schnitzel, Bratwurst veya Currywurst Menülerinden Biri 65 TL Yerine 15 TL, Steak Menü 23 TL! 4 ve 6 Kişilik Menü Seçenekleriyle!

Bugünün Groupon’uyla Vahşi Batı atmosferinde kovboylara yakışır menüler sizleri bekliyor Buffalo Saloon’da 4 farklı menüden dilediğinizi alın, alışılagelmiş yemek tercihlerinizi bir kenara bırakın   Seçenek 1 Mantar veya çingene soslu tavuk schnitzel ve patates kızartması %100 dana eti Alman sosisi Bratwurst ve Alman usulü patates salatası  Currywurst, Alman usulü patates salatası ve içecek menülerinden seçeceğiniz biri veya   Sliced Steak Özel soslu steak, salata veya patates salatası ve içecek Farklı konsepti, sıradışı lezzetleri ve kendinizi Vahşi Batı’nın ortasında hissettirecek dekorasyonu ile Antalya’ya yeni bir soluk getiren Buffalo Saloon’u keşfedin Sizi enfes tatlarla tanıştıracak bu lezzet durağını es geçmeyin Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber