Ruhunuzu Sanatla Besleyin! Bursa Kültür ve Sanat Derneği'nde Ritim veya Keman Atölyesi 80 TL Yerine 39 TL, 2 Kişi 69 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
80 TL [missing {{percentSign}} value]51 41 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak, yeni bir hobi edinme imkanı Kulağınızı ve ritim duygularınızı arttıracak eğlenceli dersler Sevdiklerinizle beraber katılarak keyfinizi arttırma şansı  Müziğe bilinçli bir adım atma olanağı Seçenekler 1 kişilik ritim atölyesi 39 TL! 2 kişilik ritim atölyesi 69 TL! 1 kişilik keman atölyesi 39 TL! 2 kişilik keman atölyesi 69 TL! 

Koşullar

Groupon'unuzu 19 Ekim'e kadar kullanabilirsiniz. 1 kişi 1 Groupon kullanabilir. Groupon'unuzu aldıktan sonra 15 gün içerisinde, 10:00 - 18-00 çalışma saatleri arasında kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0224 223 00 98 Eğitim 1 ay sürmekte olup haftada 1 gün 2 saat yapılacaktır. Ders günleri ve saatleri katılıma göre belirlenecektir.  Groupon'unuzu kullanırken/rezervasyon yaptırırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bursa Kültür ve Sanat Derneği - Bursa: Ruhunuzu Sanatla Besleyin! Bursa Kültür ve Sanat Derneği'nde Ritim veya Keman Atölyesi 80 TL Yerine 39 TL, 2 Kişi 69 TL!

Bugünün Groupon’u ruhunuzu besleyecek bir atölyeyi sizlere sunuyor  Bursa Kültür ve Sanat Derneği’nde ritim ve keman atölyeleri sizler için özel olarak hazırlandı Müzik ruhun gıdasıdır, temellerini profesyonelce öğrenerek kronik mutluluğu yakalamanızı da mümkün kılar  Ritim atölyesi ile ritim duygularınjız geliştirebilir, keman atölyesi ile kulağınızı geliştirebilir ve kendinizde birçok yenilik yapabilirsiniz. Sizi geliştirecek, yeni bir hobi kazanmanızı ve hatta belki de hayatınızın sonuna kadar devam ettireceğiniz bir tutkuyu körükleyecek bu eğitimlerle fark yaratabilirsiniz 1 ay sürecek olan eğitimlere isterseniz devam edebilir, sevdiklerinizle beraber katılabilirsiniz. Bir fark yaratın, Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber