Buzzy Sentetik Buz Pisti’nde Gün Boyu Sınırsız Buz Pateni Keyfi 10 TL Yerine %  50 Fırsatla 5 TL! (2 Ay Geçerlidir!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
10 TL [missing {{percentSign}} value]50 5 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Buzzy Sentetik Buz Pisti’nde Sınırsız Buz Pateni Keyfi 10 TL Yerine %  50 Fırsatla 5 TL! Buz Pateni keyfini üşümeden yaşayın! Kendinizi bembeyaz piste bırakın ve ruhunuzu dinlendirin!  Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alarak bu fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.  

Koşullar

Fırsatınızdan 20 Kasım 2010 – 20 Ocak 2011 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Fırsatınız 1 gün içerisinde sınırsız buz pateni keyfi içermektedir. 5 yaş üstü herkes buz pateni pistini kullanabilir Rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. Buzzy Sentetik Buz Pisti’nin çalışma saatleri 10.00-22.00 arasındadır. Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Buzzy Sentetik Buz Pisti - İzmir: Buzzy Sentetik Buz Pisti’nde Gün Boyu Sınırsız Buz Pateni Keyfi 10 TL
Yerine %  50 Fırsatla 5 TL! (2 Ay
Geçerlidir!)

Asaletin rengi beyaz ve tüm düşlerinizin zihninizde kayarcasına yol alıp gerçeğe dönüştüğü, suyun en güzel hali buz… Rahatlamanın, tüm sıkıntılarınızı vücudunuzdan atmanın, zihninizi boşaltmanın en huzurlu ve aynı anda eğlenceli hali buz pateni… Zihni rahatlattığı kadar vücudu da forma sokan bu harika sporla tanışmak ŞehirFırsatı’yla artık çok daha kolay Forum Bornova Buzzy Sentetik Buz Pisti’nde Sınırsız Buz Pateni Keyfi 10 TL Yerine %  50 Fırsatla 5 TL Artistik Patinaj Şampiyonası’nın Dallas dizisini kapattırıp kendini izlettiği dönemi çoğunuz yaşamış, daha genç olanlarınız ise en azından duymuştur. Güneşle, plajla, denizle özdeşleştirilen Türk insanının bu “beyaz” spora olan ilgisi eski yıllardan beri şaşkınlık verici bir şekilde üst düzeyde olmuştur. Yıllar geçtikçe kurulmaya başlanan buz pateni pistleriyle daha da çok ilgi çeken bu eğlenceli aktivite, pisti keyfinizce kayabildiğiniz; özgürlüğün, mutluluğun ve huzurun bir sembolü olmuş durumda. Siz de Buzzy Sentetik Buz Pisti’nde buz pateni keyfini yaşamak istiyorsanız bu fırsatı sakın kaçırmayın   Sentetiz Buz Nedir? Sentetik buz, buzun sadece kayganlık özelliğini almıştır. Soğuk değildir ve herhangi bir soğutma sistemine ihtiyaç duymayacak bir materyalden üretilmiştir. Tıpkı bugün futbol sahalarında gerçek çim yerine kullanılan sentetik çimen gibi yapay olarak üretilir fakat doğal bir hissiyat sağlar. Buz pistleri üzerinde yaptığınız aktivitelerin tümünü, sentetik buz üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber