Çadır Restaurant'ta Mezeler, Salata ve Meşrubattan Oluşan 2 Kişilik Tavuk ya da Izgara Köfte Menü 29,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
57 TL [missing {{percentSign}} value]48 27,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tadına doyamayacağınız lezzetler Tavuk veya köfte ızgara, 6 çeşit soğuk meze, salata ve meşrubattan oluşan menü Sevdiklerinizle beraber benzersiz bir sofranın tadını çıkarma şansı

Koşullar

Son kullanım tarihi: 09.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon gerekmektedir: 0232 234 35 05 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Çadır Cafe&Restaurant - İzmir: Çadır Restaurant'ta Mezeler, Salata ve Meşrubattan Oluşan 2 Kişilik Tavuk ya da Izgara Köfte Menü 29,90 TL!

Bugünün Groupon’uyla ızgara köfte ya da tavuk menü Çadır Restaurant kalitesiyle sofranızda Çadır Restaurant, lezzetli et ve tavuk ızgara seçeneklerini muhteşem mezeler, tadına doyulmaz salatala ile süsleyerek size damağınıza bayram ettirecek bir sofra kuruyor  Menünüz Tavuk veya köfte ızgara 6 çeşit soğuk meze Meşrubat Salata Siz ve sevdikleriniz için tüm detayların özenle düşünüldüğü Çadır Restaurant’ta unutulmaz bir gün öğün sizi bekliyor Groupon’unuzu hemen alın, sevdiklerinizle beraber benzersiz bir sofranın tadını çıkarın 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber