Yeni Yıla Cam Piramit’te Girin! Büyük Yılbaşı Partisi, DJ Gökhan Kultaş ve DJ Indian Performansları, Sürpriz Şovlar ve Limitsiz Yerli Alkollü veya Alkolsüz İçecek 40 TL Yerine 20 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]50 20 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Cam Piramit Yılbaşı Partisi girişi ve limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz içecek sağlamaktadır. Antalya’nın en büyük mekanlarından birinde sürpriz şovlar ve DJ Performansları eşliğinde muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz! Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak Cam Piramit’teki muhteşem Yeni Yıl Partisi’nde sevdiklerinizle birlikte eğlenebilirsiniz.

Koşullar

Bu Groupon’dan 31 Aralık 2010 gecesi yararlanabilirsiniz. Partiye girerken çek kodunuzu belirtmeniz gerekmektedir. Bilgi için: 0242 248 60 17 Partide kapı açılışı 22:00’dadır. Dilediğiniz kadar Groupon kullanabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Cam Piramit - Antalya: Yeni Yıla Cam Piramit’te Girin! Büyük Yılbaşı Partisi, DJ
Gökhan Kultaş ve DJ Indian Performansları, Sürpriz Şovlar ve Limitsiz Yerli
Alkollü veya Alkolsüz İçecek 40 TL Yerine 20 TL!

Yılbaşı gecesi için herkes bir etkinlik peşinde. Hangi parti daha eğlenceli, hangi mekan daha güzel diye düşünürken bir yandan da uzun saatlerinizi geçireceğiniz, seneyi tamamlayıp yeni ve merak uyandıran bir yıla geçeceğiniz gecenin mükemmel olması gerektiğinin farkındasınız. Groupon ve Cam Piramit size tam da aradığınız gibi bir gece sunuyor Cam Piramit’te Büyük Yılbaşı Partisi’ne Girişiniz, DJ Gökhan Kultaş ve DJ Indian Performansları, Sürpriz Şovlar ve Limitsiz Yerli Alkollü veya Alkolsüz İçeceğiniz 40 TL Yerine %50 Fırsatla 20 TL Alanının tanınan DJ’lerinden Gökhan Kultaş ve Indian’ın Oldies But Goldies canlı performanslarının yanı sıra geceye İngiltere’den katılacak olan DJ Nathalie’nin sürpriz gösterisi ve muhteşem ışık ve ses sistemiyle lazer show eşliğinde muhteşem bir Yılbaşı gecesi geçireceksiniz Tüm bunlara ek olarak gogo dansçıları ve dans gruplarının gösterisi, saatler 0000’ı gösterdiğinde konfeti yağmuru ve volkan gösterisiyle Cam Piramit Yılbaşı Partisi tam anlamıyla bir şölene dönüşecek Antalya’nın tanınmış prodüktör DJ’lerinden Gökhan Kultaş’ın performansı hayranlarını eğlenceye doyuracak, önemli Oldies DJ’lerinden Indian ise 80’ler ve 90’ların hafızalara kazınmış hit şarkılarıyla anılar tekrar canlanacak Cam Piramit’teki muhteşem Yılbaşı Partisi’ni kaçırmayın Groupon’unuzu hemen şimdi yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber