Çatalca Dinlence'de Hafta Sonlarınıza Renk Katın! Havuz Girişi ve Kahvaltı 50 TL Yerine 23,90 TL! 2, 4, 6,8 ve 10 Kişi Seçenekleriyle, 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]55 164,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

6 dönümlük bir çiftliğin içinde doğayla baş başa olabileceğiniz özel bir mekan Yaz sıcaklarında sevdiklerinizle beraber serinleyerek hoş vakit geçirme imkanı Hafta sonunda ruhunuza iyi gelecek bir kaçamak Jambondan sigara böreğine, bal-kaymaktan sahanda yumurtaya, sınırsız çay eşliğinde kahvaltı Seçenekler 1 kişi havuz girişi ve kahvaltı 23,90 TL! 2 kişi havuz girişi ve kahvaltı 46,90 TL! 4 kişi havuz girişi ve kahvaltı 90 TL! 6 kişi havuz girişi ve kahvaltı 135,90 TL! 8 kişi havuz girişi ve kahvaltı 179,90 TL! 10 kişi havuz girişi ve kahvaltı 219,90 TL!

Koşullar

Groupon'unuz 3 Ekim'e kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 789 16 60/ 0532 212 04 13 İptalleri en geç 24 saat öncesinden bildirmeniz gerekmektedir aksi takdirde Groupon'unuz kullanılmış sayılacaktır. Groupon'unuz hafta sonu geçerlidir, 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Çatalca Dinlence - İstanbul: Çatalca Dinlence'de Hafta Sonlarınıza Renk Katın! Havuz Girişi ve Kahvaltı 50 TL Yerine 23,90 TL! 2, 4, 6,8 ve 10 Kişi Seçenekleriyle, 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’u hafta sonunuza renk katmak için sizi Çatalca’ya götürüyor Şehrin karmaşasından uzaklaşıp yaz sıcaklarından zevk almanızı sağlayacak olan Çatalca Dinlence’ye, doğanın ve havuzun keyfini çıkarmaya davetlisiniz Çatalca Dinlence, size kendinizi dinleyebileceğiniz, tüm ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz ve hepsinden önemlisi bunu doğal hayatın sadeliğinde yapabileceğiniz yepyeni bir mekan vaad ediyor. Tek yapmanız gereken rotanızı Çatalca’ya çevirmek… Muhteşem bir havuz keyfi ve leziz bir kahvaltı sizleri bekliyor. Menünüz Peynir tabağı Köy peyniri, taze kaşar, beyaz peynir Siyah ve yeşil zeytin Salam Jambon Tereyağı Bal Kaymak İki çeşit reçel Domates Salatalık Sahanda yumurta Sigara böreği Poğaca Sınırsız çay   Siz de hafta sonlarınızı şenlendirin, bu Groupon’u kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber