Peynirlerden Böreklere, Bal Kaymaktan Ev Yapımı Pasta ve Kurabiyelere Çatrak Cafe'de Haftasonu Açık Büfe Kahvaltı ya da Haftaiçi Serpme Kahvaltı, Yanında Sınırsız Çay 15 TL Yerine 7,50 TL! (31 Temmuz’a Kadar Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
15 TL [missing {{percentSign}} value]50 7,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, peynirlerden böreklere, bal kaymaktan ev yapımı pasta ve kurabiyelere Çatrak Cafe’de haftasonu açık büfe kahvaltı ya da haftaiçi serpme kahvaltı yanında sınırsız çay sunar. Uludağ yolunda mis gibi bir havada, bütün Bursa ayaklarınızın altında kahvaltı keyfine doyamayacaksınız! Güne güzel başlamanın en keyifli, en lezzetli yolu olan kahvaltı, Çatrak Cafe’de zengin çeşidiyle size sunulacak! İster haftaiçi, ister haftasonu; sevdiklerinizle bu bol çeşit zengin kahvaltıda buluşacaksınız!

Koşullar

22 Nisan-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Haftaiçi serpme, haftasonu açık büfe kahvaltı sunulacaktır. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; ancak dilediğiniz kadar alarak kahvaltı keyfini sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0224 239 66 69 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Çatrak Cafe - Bursa: Peynirlerden Böreklere, Bal Kaymaktan Ev Yapımı Pasta ve
Kurabiyelere Çatrak Cafe'de Haftasonu Açık Büfe Kahvaltı ya da Haftaiçi Serpme
Kahvaltı, Yanında Sınırsız Çay 15 TL Yerine 7,50 TL! (31 Temmuz’a Kadar
Geçerli)

Yeni başlayan gün, doğanın uyanışıyla yeni umutları ve yeni heyecanları birlikte getirir. Kuşların cıvıltısı, doğanın kendine has ritmi içimizdeki heyecanla uyumlu bir müziğe dönüşür. Bu yüzdendir ki diğer öğünler de önemlidir; ancak kahvaltının yeri her zaman ayrıdır Haftaiçi tüm koşturmaca başlamadan leziz bir kahvaltı ile güç toplamak; haftasonları tüm haftanın yorgunluğun atmak için zengin sofranın başında sevdiklerinizle buluşmak istemez misiniz? “Bir güne nasıl başlarsanız, öyle devam eder” denir ya, tüm haftanın ya da dünün yorgunluğunu keyifli bir kahvaltıyla çıkarmak; gününüzün de aynı şekilde devam etmesi için bir dilek, hatta bir adım değil midir? Güzel havalarda havuz kenarında, sevdiklerinizle yeni güne başlamanın keyfini, lezzetle taçlandırmaya ne dersiniz?  Peynirlerden Böreklere, Bal Kaymaktan Ev Yapımı Pasta ve Kurabiyelere Çatrak Cafe’de Haftasonu Açık Büfe Kahvaltı ya da Haftaiçi Serpme Kahvaltı, Yanında Sınırsız Çay 7,50 TL Haftasonu Açık Büfe Kahvaltı Artvin usulü köy kuymağı 7 çeşit peynir köy peyniri, beyaz peynir, Mihaliç, eski kaşar, tel peyniri, otlu peynir, örme peynir Zeytin yeşil, siyah, biberli  Zalam, sosis, patates kızartması Közlenmiş patlıcan ve biber, domates,  Salatalık, biber Reçel vişne, kayısı, çilek, ahududu Tereyağı, bal, kaymak Rus salatası Ezme Sigara böreği Ev yapımı pasta ve kurabiye çeşitleri  Mısır gevreği Patates püresi Meyve çeşitleri Patates ve havuç topları Haşlanmış yumurta Börek, sarma  Süt Sınırsız çay Haftaiçi Serpme Kahvaltı Kızarmış köy ekmeği Peynir beyaz, Mihaliç, kaşar, örme Zeytin yeşil, siyah, biberli Reçel kayısı, vişne, çilek Bal, kaymak, tereyağı Domates, biber, salatalık Yumurta,  Salam Patates kızartması Süt Sınırsız çay Groupon size sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanı, lezzet ve keyif ile taçlandırarak sunuyor Yapmanız gereken tek şey Groupon’unuzu yakalamak ve lezzet dolu bir güne başlamak


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber