Çift Olmanın Tadını Çıkarın! Taksim Hotel Crystal Aqua Plus Spa Ottoman Deluxe'te Çift Kişilik Masaj ve Spa Kullanımı 79 TL! VIP Oda Seçeneğiyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
240 TL [missing {{percentSign}} value]67 161 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tek kişilik masaj ve spa seçeneğine buradan ulaşabilirsiniz. Yaşamına huzur dolu bir mola vermek isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri olan Hotel Crystal Aqua Plus Spa kalitesi VIP oda kullanımı ile sevdiğinizle başbaşa, keyif dolu anlar VIP odaya alkollü içecek ve meyve ikramı Relax, İsveç, Bali ve kese-köpük masajlarından dilediğiniz birini seçme şansı Taksim metrosuna 10 metre uzaklıkta merkezi konum   Seçenekler Hafta içi 2 kişilik masaj ve spa kullanımı 79 TL! Hafta içi 2 kişilik VIP oda kullanımı 129 TL! Hafta sonu 2 kişilik VIP oda kullanımı 149 TL! Hafta sonu 2 kişilik masaj ve spa kullanımı 89 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 09.02.2013 Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 266 60 02 Groupon'unuz haftanın her günü geçerlidir. Masaj süresi 40 dakika, VIP oda kullanımı 120 dakikadır. Dilerseniz alkolsüz içecek tercih edebilirsiniz. 18 yaşın altındakiler alkolsüz içecekleri tercih etmek durumundadırlar. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.  Güvenlik kodunuza  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Crystal Hotel Aqua Plus Ottoman Deluxe Spa - İstanbul: Çift Olmanın Tadını Çıkarın! Taksim Hotel Crystal Aqua Plus Spa Ottoman Deluxe'te Çift Kişilik Masaj ve Spa Kullanımı 79 TL! VIP Oda Seçeneğiyle!

Bugünün Groupon’uyla sevdiğinizle birlikte kendinizi şımartabileceğiniz bir güne kucak açabilir, keyif içinde geçireceğiniz dakikalarda aşk tazeleyebilirsiniz Kent yaşamının kalabalığından sıyrılıp kendinizi modern bir cennetin içinde bulacağınız Hotel Crystal Aqua Plus Spa’da ikramlarla dolu unutulmayacak bir gün sizleri bekliyor Yaşamına huzur dolu bir mola vermek isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri olan Hotel Crystal Aqua Plus Spa, bünyesindeki olanakları bu Groupon’la size sunuyor. Yorgunluğunuzu, İsveç, relax, Bali ya da keseköpük masajlardan seçeceğiniz biriyle arkanızda bırakabileceğiniz gibi; havuz, hamam ve sauna kullanımı ile de bedeninizi şımartabilirsiniz. Relax Masajı Kasları gevşetici ve rahatlatıcı bir etkisi olan, yavaş, ritmik ve yumuşak hareketlerle uygulanan bu masaj stresten arınma, dinlenme, ağrılı bölgelerin rahatlaması ve uykusuzluk sorununu giderme amacıyla yapılıyor.  Aromaterapide olduğu gibi uygulanan rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip olan masaj, daha çok sinir sistemine etki eden masaj tekniklerinin yavaş ve fazla baskı uygulamadan yapılan bir çeşidi olarak tüm vücuda uygulanıyor. Kan dolaşımını harekete geçirerek rahatlama sağlıyor. İsveç Masajı Batı tekniğinin harmanlandığı İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor. Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır. Bali Masajı Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokuşunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücudun tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. KeseKöpük Masajı Hem temizlenmenizi, hem de rahatlamanızı sağlayan bu masaj bol köpüğün tüm vücudunuza yaılması ile yapılır. Kirlerden arınan vücudunuzun göznekleri açılırken, masajla ekstra rahatlama ve kan dolaşımının hızlanması sağlanır.  Groupon’unuzu hemen kendinizi ve sevdiğinizi şımartın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber