Taksim CX Profesyonel Make-Up'tan Sertifikalı Profesyonel Makyaj Eğitimi 1750 TL Yerine 995 TL!

HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Suzan Kardeş, Adil Işık, Komedi Dükkanı, Plato Film ve Tims Productions gibi kişi ve firmaların referası ile güvenli hizmet Sahne, tiyatro, sinema, opera, bale ve fotoğraf makyajının yanı sıra plastik makyaj ve  kuaför salonlarında hizmet veren makyözler için gelin başı, güzelleştirici, günlük makyaj, gece makyajı uygulamalarını kapsayan eğitim Eğitim sonrasında öğrencilere CX Profesyonel Sertifika imkanı ve sertifika alan öğrencilere belirlenen tarihlerde M.E.B. tarafından yapılacak sınavlarda başarı sağlayanlar için kalfalık ve ustalık diplomalarına sahip olma şansı 

Koşullar

Groupon'unuzu 31 Aralık'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Eğitim süresi toplamda 40 saat olup, ders günleri salı 13:00-17:00 arası, çarşamba 13:00-17:00 arası ve pazar 13:00-17:00 arasıdır. Bilgi ve kayıt için: 0212 243 86 86/ 0538 318 09 63/ 0532 466 76 76 Eğitim haftada bir gün katılımınızda 10 haftada, haftada 2 gün katılımınızda 5 haftada bitmektedir. Diğer ders günleri konusunda öğrencilerin şartlarına uygun bir çalışma programı verilmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

CX Profesyonel Make Up - İstanbul: Taksim CX Profesyonel Make-Up'tan Sertifikalı Profesyonel Makyaj Eğitimi 1750 TL Yerine 995 TL!

Bugünün Groupon’uyla profesyonel makyajın tüm inceliklerini öğrenebilir ve eğitim sonunda sertifika alarak bu alanda uzmanlaşabilirsiniz Eğitim programının içeriğinde sahne, tiyatro, sinema, opera, bale ve fotoğraf makyajının yanı sıra plastik makyaj ve kuaför salonlarında hizmet veren makyözler için gelin başı, güzelleştirici, günlük makyaj, gece makyajı uygulamaları bulunmaktadır. Sahne makyajları kapsamında fantezi makyaj, vücut boyama ile ilgili detaylı bir öğreti yapılmaktadır. Uygulamalı öğrenime verilen önem doğrultusunda teorik bilgilerin yanı sıra yoğun uygulamalı çalışmalara da ağırlık verilmektedir. Bu uygulamalar esnasında da ürünler öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır. CX Profesyonel MakeUp Güzellik, bakım, saç ve makyaj konularında 40 yıllık bir deneyime sahip TKM Taksim Kuaför Malzemeleri firması, Profesyonel makyöz ve makyörlerin yıllarca aradıkları CX Profesyonel makeup makyaj malzemelerini kullanıma sunmaktır. Suzan Kardeş, Adil Işık, Komedi Dükkanı, Plato Film ve Tims Productions gibi kişi ve firmaların referansına sahiptir. TKM’nin pazara sunduğu CX Profesyonel makeup serisinin kullanımı ile ilgili eğitim, kurmuş olduğu eğitim merkezinde Makeup artist İhsan Akbulut tarafından verilmektedir.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber