David People'da Ana Yemek, Aperatif Tabağı, Salata ve Şişe Alkollü İçecekten Oluşan 2 Kişilik Dünya Mutfağı Menüsü 49 TL, 4 Kişilik Seçeneği ile!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
103 TL [missing {{percentSign}} value]52 54 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Somon Alaska’dan fajitalara 8 çeşit ana yemek seçeneği Londra’dan sonra Antalya’da dünyaca ünlü lezzetler Zengin aparatif tabağı 3 çeşit salatadan dilediğiniz biri Haftanın her günü yemek keyfi Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirme imkanı  Seçenekler 2 kişilik menü 103 TL yerine 49 TL! 4 kişilik menü 206 TL yerine 89 TL! 

Koşullar

Groupon'unuzu 26 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Rezervasyon gerekmektedir: 0242 324 19 44 Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Rezervasyon iptallerini 12 saat öncesinden bildirmeniz gerekmektedir. Groupon'unuzu haftanın dilediğiniz günü kullanabilirsiniz. Dilerseniz alkolsüz içecekleri de tercih edebilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

David People - Antalya: David People'da Ana Yemek, Aperatif Tabağı, Salata ve Şişe Alkollü İçecekten Oluşan 2 Kişilik Dünya Mutfağı Menüsü 49 TL, 4 Kişilik Seçeneği ile!

Sürekli gittiğiniz kafe ve restoranlardan sıkıldıysanız, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken yeni tatlar da denemek istiyorsanız bugünün Groupon’u sizi dünya mutfağından eşsiz lezzetlerle buluşturuyor Mevcut restoranların birbirine benzerliğini ve sıkıcılığını hem modern dekoru ve hizmet anlayışıyla hem de zengin menüsü ve eşsiz tatlarıyla kırmayı hedefleyen David People’da dünya mutfağından özenle seçilmiş keyifli bir yemek sizi bekliyor Menünüz 8 çeşit ana yemekten dilediğiniz bir tanesi 3 çeşit salatadan seçeceğiniz biri Aperatif tabağı Alkollü içeçek Ana yemekler Dana Fajita Tavuk Fajita Combo Fajita Viyana Usulü Tavuk Şinitzel Bademli Körili Tavuk  Pemasanlı Bademli Tavuk Beef Straganof  Salatalar  Avokado Fruit Salata  Brokoli Salatası  Sezar Salata  Aperatif Tabağı  Sigara böreği  Patates Tava  Soğan Halkası  Sosis  David People Hakkında Merkezi Londra’da olan David People 2011 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Dünya mutfağının seçkin örneklerinden oluşan bir çok yemek ve kendine özgü et yemeklerinin bulunduğu çok geniş bir menüyü misafirlerinin beğenisine sunmayı amaçlamıştır.  Kendine özgü modern dekorasyonu ve seçkin hizmet anlayışıyla Türkiye’nin bir çok şehrinde keyifle hizmet vermeye devam etmektedir Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber