Felekten Bir Gece Çalın! Dedikodulu Meyhane'de 7 Çeşit Serpme Meze, Ara Sıcak, Ana Yemek, Meyve ve Sınırsız Alkollü İçecekten Oluşan Menü 35 TL, Hafta Sonu 39 TL! Fasıl ve Oryantal Şov Eşliğinde!

HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

7 çeşit serpme meze, 2 çeşit ara sıcak, 2 çeşit seçmeli ana yemek, meyve tabağı ve sınırsız alkollü ya da alkolsüz içecekle masanızı donatacak zengin menü Haftanın her günü canlı müzik Keyfini dostlarınızla çıkarabileceğiniz muhteşem bir eğlence Seçenekler Hafta İçi Seçeneği 35 TL Hafta Sonu Seçeneği 39 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 18.01.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon gerekmektedir: 0312 438 94 26 Haftas onu 40 kişi sınırlıdır. Sınır aşılması durumunda, bir sonraki haftanın uygunluk durumu ile ilgili Dedikodulu Meyhane ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Rezervasyon iptalleri 1 gün önceden yapılmalıdır. Alkollü, alkolsüz içecek çeşitlerini Dedikodulu Meyhane ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Groupon'unuzu bayramın birinci günü ve pazar hariç haftanın her günü, hafta İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Dedikodulu Meyhane - Ankara: Felekten Bir Gece Çalın! Dedikodulu Meyhane'de 7 Çeşit Serpme Meze, Ara Sıcak, Ana Yemek, Meyve ve Sınırsız Alkollü İçecekten Oluşan Menü 35 TL, Hafta Sonu 39 TL! Fasıl ve Oryantal Şov Eşliğinde!

Günlük koşturmaca yüzünden çeşit çeşit lezzetle süslü bir sofranın hasretini çekiyor, dostlarınızla keyifli sohbetler ederken, gerçekten doyduğunuzu hissettiğiniz leziz bir yemeğin hayalini kuruyorsanız bugünün Groupon’u tam size göre Dedikodulu Meyhane sizi zengin bir menünün ve eğlencenin tadını çıkarmaya davet ediyor Hünerli mutfağının lezzeti, özenle dekore edilmiş iç dizaynı, sağlıklı ve hijyenik ortamıyla Ankaralıların tercih sebebi olan Dedikodulu Meyhane’de siz de sınırsız fiks menünüz eşliğinde doyasıya bir gece geçireceksiniz Menünüz 7 Çeşit Serpme Meze Şakşuka, barbunya pilaki, börülce, tarator, acılı ezme, köz patlıcan, yoğurtlu mantar Ara Sıcaklar Şefin özel böreği ve muska böreği Ana Yemek Izgara köfte ya da tavuk bonfile Mevsim meyveleri Limitsiz yerli alkollü ya da alkolsüz içecek Haftalık Program Pazar ve Pazartesi Canlı Fasıl Salı, Çarşamba ve Perşembe Fasıl ve Atilla Yelken Sahne Performansı Cuma ve Cumartesi Fasıl Alaturka, Kemal ve Orkestrası, Oryantal Şov, Türkçe Pop Keyifli müzikler ve leziz yiyecekler eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmek için Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber