Deposite Parti Evi'nde 500 TL'lik Parti Paketinde 200 TL İndirim Sağlayan Groupon 20 TL! 6 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]90 180 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Doğum günleri, mezuniyet kutlamaları, sürpriz partiler gibi tüm kutlamalar için indirim sağlayan Groupon Özel süslemelerden müziklere, yüz boyamalarından profesyonel fotoğraf çekimine çocuklarınız için eğlence dolu bir gün

Koşullar

Groupon'unuzu 26 Aralık tarihine kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Fiyatlar maksimum 30 kişi için geçerlidir, 30 kişi üzeri partiler için bilgi almanız gerekmektedir. Rezervasyon için: 444 1 770 ve 0553 304 92 50 Rezervasyon tarihinizi Deposite Parti Evi'ne bildirmeniz gerekmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unu İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Deposite AVM - İstanbul: Deposite Parti Evi'nde 500 TL'lik Parti Paketinde 200 TL İndirim Sağlayan Groupon 20 TL! 6 Ay Geçerli!

Çocuğunuz için eğlence ve bol kahkaha dolu bir parti düzenlemek istiyorsanız bugünün Groupon’u tam da size göre Deposite Outlet, çocuklara yönelik düzenlediği etkinliklerin yanı sıra şimdi de onlar için çok özel bir mekan hazırladı. Doğum günleri, mezuniyet, sürpriz partiler gibi tüm özel gün kutlamalarınızı Deposite Parti Evi’nde gerçekleştirebilirsiniz. Özel süslemelerden müziklere, video ve fotoğraf gösterimlerinden özel dekorlara, eğlenceli palyaço ve yüz boyamalarından profesyonel fotoğraf çekimine kadar her türlü hizmetin verildiği Deposite Parti Evi’nde bol kahkaha ve eğlence çocukları bekliyor Ulaşım ve catering hizmetlerinin de sunulduğu Deposite Parti Evi, bu yazın en iddialı partilerine ev sahipliği yapmaya başladı bile. Siz de yazın en çok konuşulacak partisi için Deposite Parti Evi’ne uğramayı unutmayın. Parti Paketi Masa Sandalye Peçete Tabak Bardak Maske Şapka Konfeti Müzik Sistemi Dekor Doğum günü mumları Doğum günü süslemeleri Projeksiyon kullanımı Çizgi film ve slayt gösterileri için Fotoğraf çekimi Özel davetiye tasarımı Palyaço ve yüz boyama Playland hediye jetonlar  Yazın en çok konuşulacak partilerini düzenlemek istiyorsanız Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber