Eat'n Joy'da Hamburger, Ev Yapımı Patates Kızartması, İçecek ve Dondurmadan Oluşan Leziz Menü 29 TL Yerine 12,50 TL! Çoklu Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
29 TL [missing {{percentSign}} value]57 16,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Lezzetli ve doyurucu bir menünün keyfi Damağınızda hoş bir tat bırakacak dondurma ile eşsiz bir sofra Sevdiklerinizle beraber ziyafete eşlik edecek tatlı sohbetler Seçenekler 1 kişilik menü 12,50 TL! 2 kişilik menü 24,50 TL! 3 kişilik menü 36 TL! 4 kişilik menü 47,50 TL! 5 kişilik menü 58 TL! 

Koşullar

Groupon'unuz 22 Kasım'a kadar 12.00-22.00 saatleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0224 247 60 60 Menü içeriğine metinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkında İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Eat'n Joy Bursa - Bursa: Eat'n Joy'da Hamburger, Ev Yapımı Patates Kızartması, İçecek ve Dondurmadan Oluşan Leziz Menü 29 TL Yerine 12,50 TL! Çoklu Kişi Seçenekleriyle!

Karnınız zil çalıyor, o kadar çok acıktınız ki muhteşem yorucu bir yemeğin hayalini kurmaya başladınız. Hemen Eat’n Joy’a Sizin için birbirinden leziz çeşitlerle çok özel bir menü hazırlandı Tadı damağınızda kalacak, tekrar tekrar yemek isteyeceğiniz bir hamburger menü sizleri bekliyor Doyurucu menüyü ev yapımı patates kızartması ve içeceğin yanında 2 top dondurma eşlik ediyor Menü Hamburger Patates kızartması İçecek 2 top dondurma Bu muhteşem menüyü damağınızda hafif tatlı tadıyla sonlandıracak olan dondurmayı da yedikten sonra keyfinize diyecek yok Sevdiklerinizle beraber de bu menüyü deneyimleyebilir, muhteşem lezzetlerin yanına hoş sohbetleri de katabilirsiniz. Bu doyurucu Groupon kaçmaz


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber